Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fessem a hajam?

Milyen színűre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Nyárra szeretnék egy kis változatosságot és kb. 2-4,5,6 hónapig szeretném, hogy más színű legyen. Még sosem festettem a hajam. Inkább kreol bőrű vagyok, nyáron erősen letudok barnulni, a szemem közepesen sötét barna, a hajam közepesen sötét barana, a vége világodabb, rezes beütéssel. Igazából valami természetes vörös színt akartam választani, de sokan azt írták, hogy ilyen bőrrel nem lehet.

2017. márc. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A szőke nem menne a szemedhez. A vöröst nem tudom, de a fekete nagyon cigányos lenne. Szerintem inkább a fazonon változtass.
2017. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a vörös tetszik, akkor legyél vörös. Ne az alapján alakítsd a külsődet, hogy mások mit mondanak, hiszen te élsz a testedben, neked kell, hogy tetsszen. :)
2017. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meleg árnyalatot válassz, az a lényeg. Legalábbis leírásodból arra következtetek, hogy meleg a bőrtónusod. (de a legjobb ha szakemberre bízod ugye és viszel több képet is neki)


Arra figyelj, hogy átmenetileg nem lehet festeni. Ha drasztikusan színt váltasz, akkor ha megunod, nem hagyhatod csak úgy lenőni, mert elég igénytelenül nézne ki. Vagy legalábbis rá kell még festeni egy az eredeti hajszíneddel megegyezőt.

2017. márc. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen meleg, bronzos vörös működne a bőrszíneddel, menj el egy profi fodrászhoz, biztos találtok valami megoldást.
2017. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem egy ilyen tök jól állna! :D

2017. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enis a melegre szavaznek, szerintem egy karamell arnyalat lenne a legjobb:)
2017. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még nem tudom, hogy pontosan mit akarok, de a fodrászom segíteni fog :)
2017. márc. 29. 19:51
 8/8 anonim válasza:
Szerintem melíroztass vagy festess csíkokat a hajadba, ami lehet akár vörös is, így az eredeti hajszíned is megmarad, de mégis más lesz. Ha bizonytalan vagy, használj színezőt.
2017. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!