Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-as férfiak! Vagy nők! Ti...

30-as férfiak! Vagy nők! Ti is észreveszitek magatokon (már aki nem az a nagyon szerencsés génekkel rendelkező), hogy kezd kissé megereszkedni az arcotok, puhulni, petyhüdtté válni és vannak már bőven ráncok is? Tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Én férfiként 33 évesen már eléggé ráncos vagyok, pedig egészségesen táplálkozom, heti 2-2 óra sport, jó testalkatú vagyok, rengeteg vizet iszom. De semmi. Igaz két csésze kv is lemegy, de az nem sok. Napi 1 kis pohár bor is, de az vérképző. Se kemény alkoholt sosem iszok, se nem dohányzok.
2017. márc. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj hidratáló krémet használni. Vagy aloe vera növényt kenegetni, vagy valami más csodacuccnak utánanézni: shea vaj, argán olaj. Nem tudom, hogy jók-e.


Én 26 éves nő vagyok. Nemrég vettem észre, hogy ráncosodik a szemem környéke, előtte fél évvel meg a homlokomon figyelem meg.

Ezek apró ráncok.

Valamelyik nap meg a buszon láttam egy lányt, neki meg erőteljesen ráncos volt, pedig lehet hogy fiatalabb nálam.


Előbb utóbb elkezdődik. Az ember biológiai szempontból azért él, hogy szaporodjon és ez már fiatalon is megy. Szóval szar ügy, de egy idő után már csak tönkre megyünk.

2017. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Napi 1 kis pohár bor is, de az vérképző."


A csontvelőd, az a vérképző.

Ha mindennap alkoholizálsz, akkor ne csodálkozz, ha szétmegy a fejed idő előtt.

2017. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem 5 ből 4 felnőtt 30 as férfi megiszik 1 nap legalább 1 sört, egy pohár bort, vagy egy felest.
2017. máj. 22. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
5-ből 5 légy meg lócitromot eszik. Akkor ez a pozitív példa?
2017. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!