Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra tanács?

Zsíros hajra tanács?

Figyelt kérdés

Vasárnap,kedden éa csütörtökön mosok hajat.

Mikor megmosom már másnap délután elkezd zsírosodni.

Baba sampont használok, zöldteásat ami zsíros hajra van, de nem segít.

Tavaly nyáron csak hetente 1x mostam és nem változott semmi.

Már sok éve ilyen a hajam.

17/L



2017. márc. 29. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a zöld tea miért lenne jó hatással a hajadra :D csak nem tudnak már újat kitalálni, kész zöldség gyümölcs felhozatal megtalálható samponban is :D én majdnem mnden nap de két naponta simán mosom, persze ha hosszú a hajad macerás...sima head and shoulders simán elég nem biztos hogy jobb ha minden sz**t kipróbálsz, nekem is elődordult hogy elfogyott asamponom és a páromét használtam és meg is látszott.
2017. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sampont próbálj váltani. Nekem a Gliss Kur például szörnyű mit művel a hajammal.

Alkati kérdés is lehet amivel nem tudsz mit kezdeni. Szárazsampon esetleg hogy plusz egy napot kibírj.

2017. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Uramisten ennyiszer hajat mosni minek ? Csak tönkre teszed vele a fejbőrödet és kihullik a hajad . Elég hetente egyszer. Nem értem az embereket. Csak sampon választásnál nézni kell mindent hátul olvasni rajta mindent mielőtt megveszed. Nem pedig azt hogy megtetszik mert jó a formája kinézete a cuccnak és itt a hiba .Ennyi fiú vagyok és a tutit mondom.
2017. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# elhiheted,hogy nem hobbiból mossa ennyiszer.

de ha zsíros a haja már másnap, akkor szerinted járjon még egy hétig úgy? akkor meg pont a te fajtád szólna be neki vagy beszélné ki a háta mögött,hogy hogy néz ki a haja,igénytelen stb...

kérdező: én azt ajánlom, hogy próbálj kezdetben csak 1napot kitolni a hajmosásnál. vannak jó szárazsamponok,amivel menni fog. pl moss hajat vasárnap, azzal kihúzod hétfőn, kedden szárazsamponnal és szerdán mosd újra. azzal kihúzod aznap, csütörtök és pénteken szárazsamponnal. hétvégén gondolom nem járkálst annyira el,hogy zavaró legyen.

a batiste szárazsamponok nagyon jók, tényleg hatásosak,még ha te nem is érezd, de külsőre úgy néz ki,mintha frissen mosott lenne. +1 napot simán kitol.

szerintem idővel jobb lesz amúgy,de ebben a korban ez sajnos normális.

2017. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mélytisztító samponokat. A kallosnak is van ilyenje. Szerintem hormonális okai vannak.
2017. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!