Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek 20 évesen a...

Mit tehetek 20 évesen a rengeteg pattanás ellen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de az arcomon még mindig rengeteg a pattanás az egész arcomon, szinte mindenhol. Nem tudom, miért. Naponta 2x minimum arcot mosok plusz zuhanyzok. Általában edzés után is megmosom az arcom (mert zuhanyozni sajnos akkor nem tusok) Fogalmam sincs, hogy miért lehet ilyen az arcom... egészséges étrendet tartok, nem eszek zsíros kaját, rengeteg vizet iszok, nem is nyúlkálok az arcomhoz, nyugodt is vagyok, szoval lehetetlen, hogy a stressztől lenne.

Mit lehetne már ezzel csinálni? Most szinte még több pattanásom van, mint valaha... 14 éves korom óta van már az arcomon, de ennyi lehet, hogy még sose volt máskor és mintha már vagy fél évig megszabadultam volna tőlük tavaly, de aztán valahogy most ősz-tél fele újra jöttek. Most még a hátamon is van, pedig ott még sose volt eddig


2017. ápr. 5. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell az arcodat allandoan mosni, nem segit csak ront rajta.

Ilyen problemaval mar börgyogyaszhoz kell fordulni, a hazi praktikakat felejtsd el, mert már böven tul vagy azon a ponton, hogy 1-2 patira kensz valamit es elfelejted.

2017. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz ès fel fog írni szteroidos krèmet ami kb 7-800 ft.pikk pakk szèpen helyre teszi a bőröd. hidd el megèri
2017. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elmennék a helyedben bőrgyógyászhoz, vagy az Akneroxid krémet próbáld ki esetleg, kb 2000 forint gyógyszertárban, elég jól eltünteti a pattanásokat, cserébe nagyon szárít, szóval egy erős hidratálókrémmel párban jó használni.
2017. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de az sem mindegy,milyen bőrgyógyászhoz mész. én is hasonló problémák miatt mentem,de még csak meg sem vizsgálta az arcom. annyi volt,hogy felírt egy jó drága krémet. nem váltottam ki.
2017. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!