Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert pirosodik ki az arcomon...

Miert pirosodik ki az arcomon a bor?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota pirosodik a borom. Szel, napsutes, hideg, torolkozo hatasara nagyon kipirosodik. Az orcaknal es a fulem mellett egy vastag csikban, kulonosen egyik felol. Rosaceara gyanakodtam de meg gyerekkoromban voltam dokinal, csak annyit mondott menjek sobanyaba :(. Meg annyi, hogy reggelre azert elmulik, szinte alig latszik. Aztan pl megmosakszom, a hideg viz az mindig jot tesz neki, de utana ha megtorolkozom nagyon csunyan kiut ez a pirossag mintha allergias lennek vagy nem tudom..sportolas utan is ilyen...kenegettem rosaceara valo kremmel reggel es este de lehet nem is rosaceam van. Segitsetek kerlek. Es nyilvan elmegyek majd megint dokihoz de ha van valami jo tanacsotok, tapasztalatotok, velemenyetek kerlek osszatok meg velem :). Erdekelne, hogy szerintetek rosacea vagy nem es hogy mivel tudnam eltubtetni :D koszonom elore aki elolvasta es varom a valaszokat :) :) :)

2017. ápr. 8. 09:39
 1/5 anonim válasza:
26%
lehet hogy Rosacea de érdemes lenne bőrgyógyászhoz menned!
2017. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyre több bőrgyógyásznak az a véleménye, hogy a rosaceát a demodex bőratka okozza. Ha letörlöd naponta kétszer a piros területeket 70%-os alkohollal és javul a helyzet, akkor atka.
2017. ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar regebb probaltam alkohol tartalmu lemosoval de az alkoholtol csak pirosabb lesz sajnos :( pl ma reggelre szinte teljesen elmult...de ha igy kinennek es hideg lenne, megint ugyan ugy eloallna :(
2017. ápr. 9. 08:56
 4/5 anonim válasza:
Szia! Pont nekem is ez a problémam :( (fiú vagyok) 4-5 éves korom óta ez van. Voltam sok bőrgyógyásznál,mindenki mást mond...
2017. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyzet ugyan ez nallam is. Valoszinu, hogy rosacea. Rengeteg helyen utana olvastam , bongesztem rengeteg forumot de olyan komoly javulast ami tartos is lett volna nem olvastam.

Tudjatok van ez a lezeres meg valami IPL kezeles ami tobbszoros kezeles utan javitana rajta. Engem jelenleg ez erdekelne hogy ki az aki mar bevallalt ilyet es tudna nekem reszleteket mondani. Mert IPL kezelest szeretnem bevallalni. Irjon nekem privat uzenetet aki barmit is tud errol. Koszi :)

2017. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!