Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehetne erősíteni a...

Mivel lehetne erősíteni a pihéket az arcomon? (bocs ha rossz a témakör)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és az lenne a kérdésem, hogy mivel tudnám az arcomon levő pihéket megerősíteni hogy gyorsabban ki nőjjön a rendes arcszőrzet?Ricinusolajjal már próbálkoztam, valamennyit segített de még így is alig látható, eddig az segített valamennyit hogy kétnaponta borotválkoztam.Van erre valami módszer, ami gyorsabban segít?Vagy csak várni lehet?

2016. márc. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm naponta kétszer borotválkozott ennek reményében, 20 éves korára nagyon erős arcszőrzete lett. Hogy ezt annak köszönheti, vagy a genetikának, számomra rejtély.
2016. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is ebben látom ennek az esélyét,még ha nem is ilyen gyakran borotválkozol .

De lesz olyan válaszoló,aki ebben cáfolni fog mindkettőnket.

Ő az,aki egyszer elolvasott róla valamit,és úgy gondolja hogy azt kőbe véstél .Manapság már számtalan dolgot másképp lát az orvostudomány ,mint évekkel ezelőtt.Ők legalább nem rekedtek meg egy ponton .

Persze ha valaki is csak egy kicsit kinéz a természetbe,és egy kicsit ért is hozzá,tudja hogy kell a gyenge növényeket erősiteni,mert különben önmagukat sem bírják el .Aki itt nem hiszi el amit irtunk,keressen fel egy kertészt.

2016. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább fogadd el így magad, ahogy vagy és várj! Ez a genetikán múlik, amit nem tudsz befolyásolni. A borotválás erre nincs hatással, csak a hormonok. Még van pár éved, hogy megerősödjön az arcszőrzeted.
2016. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább a hormonoktól függ, de ne akard, hogy 17 évesen már erős legyen az arcszőrzeted, utána meg életed végéig borotválhatod majd...
2016. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez hormon függő. És sajnos a női hormonkészítményeket az ivóvízben is kimutatni és az állatokat is hormonkészítménnyel pumpálják; nem beszélve a sok mesterséges anyagról ami körülöttünk van hatással van a férfi hormonokra is; ez tény.
2016. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!