Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőr ellen milyen...

Zsíros bőr ellen milyen krémet használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


20 éves srác vagyok és idegesít hogy zsíros a bőröm. Ránézek más srácokra vagy akárkire és szép bőrük van. Enyém meg még 20 évesen is olyan zsíros mintha 14-15 éves kamasz lennék kb.... arra már rájöttem hogy krémet kell használjak de és használok is sima Nivea arckrémet. De nem sokat segít. Tudnátok ajánlani valami olyan krémet ami rendesen hidratálja az arcot és nem lesz tőle zsíros???



2017. febr. 19. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel boltban,gyógyszertárban "kecsje tejes szappant".Avval jól be dörgölöd az arcod ès le mosod lehet kicsit ki száritja a bőröd akkor be kened krèmmel!Próbáld ki szerintem egy próbát meg èr!De megprobálhatod az otthon található szappant is!
2017. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kecske
2017. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy hol zsíros? Mindenhol vagy csak a T-zónában(homlok,orr,áll) vagy pedig vegyes?

[link]


A nivea (tapasztalatom szerint) éppen hogy a száraz bőrre jó.

Arclemosót vegyél, utána jöhet a megfelelő arckrém. Nem ciki ilyen esetben (sem) elolvasni a női oldalakat. :)

2017. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bioderma sébium pore refiner segített nekem. Elég drága, de nem kell sokat kenni belőle, sokáig elég.
2017. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!