Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok ebből a hajszínbő...

Hullocsillag_2 kérdése:

Hogyan tudok ebből a hajszínből pirosat csinalni?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vörös a hajam, elötte szőke volt, azelőtt fekete, szóval egy ideje festem már. Most a syoss 5-92 ragyogó vörössel festem, szép is az eredmény, olyasmi mint a dobozon, és pár hajfestés után már nem is kopik. (Aki megijedt attól, hogy nagyon-nagyon gyorsan kitudja mosni a hajábol a színt, ne tegye. Pár hajfestés, és akár 2 hónapig is szépen benne marad a pirosas árnyalat!) Tehát a kérdésem az, hogy ebből hogyan tudok csinálni, rendes, rikító piros hajszínt?

2017. ápr. 12. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fodrászkellékesbe veszek Red Boster hajfestéket, 2 dobozzal hozzá oxit (6-9%-osat) illetve piros mixtont ( [link] legélénkebb pirosat) .


Illetve én ezt a fajta hajfestéket használom: [link]


Mindet összekeverem az edénybe,és bekenem a hajam vele. Magamnak festem évek óta, minden gond nélkül !

2017. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!