Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek meg a hajammal,...

Mit tegyek meg a hajammal, hogy ne toredezzen?

Figyelt kérdés
Keratinos kallos sampont es hajpakolast hasznalok es jo minosegu fesuvel (tangle teezer) fesulom a hajam 2 havonta jarok fodraszhoz, mar nem is vasalom de meg mindig torik a hajam:( hasznalok hajolajat ami annyira azert nem volt olcso (2ezer es fodraszkellekesben vettem) es gliss klur folyekony hajbalzsamot. 2-3 naponta mosok hajat. Most probalok tobb gyumolcsot enni es tobb folyadekot inni az hatha segit:( majd 1 honap mulva megyek fodraszhoz meg neztem az alphaparfnak a legendary pakolasat es valamelyik hajolajat hogy majd veszek de odaig meg nem jutottam el...szeretnek hosszu hajat de eselytelen ha allandoan eltorik

2017. ápr. 14. 00:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es alacsony hofokon szaritom a hajamat es nem nagyon szoktam copfba kotni
2017. ápr. 14. 00:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még egészségesebben étkezni, és szedj több vitamint is. Én kipróbáltam egy pakolást: tojas
2017. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem fejeztem be a választ: tojas-mez kombinációja, hajmosás előtt 10 perce felrakod ezt a keveréket a hajvegeidre, nálam ez csodát művelt. Remélem segítettem.
2017. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennel tobbet nem nagyon tudsz tenni.

En egy ideje nem festem a hajamat, nem szaritom, nem vasalom. Kokuszzsirt hasznalok a hajamra, illetve vitaminokat szedek. Egesz szep tole. Es minden este befonom, hogy ne kuszalodjon es fekudjem szet mert nekem attol is tort hogy allandoan kivolt engedve. Szerencse most vagattam a hajambol es nagyon rendben van. Nekem a festes volt ami tonkre tette.

2017. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még megpróbálhatsz egy termékcsaládól használni cuccokat(sampon, balzsam, pakolás, olaj), nekem az segített, most már nő is, de csodát ne várj, töredezett hajon csak az olló segíthet igazán, nagyon max annyit elérhetsz, hogy nem törik tovább, a végéből meg vágatsz időszakonként, de azt írtad is, hogy jársz is fodrászhoz. Kallost én is próbáltam, az elején jónak tűnt, de mintha a hajam megszokta volna. Olivaolajat szoktam rákenni vizesen még, az nem rossz.
2017. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!