Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodraszom elrontotta a...

A fodraszom elrontotta a hajam, de nem vallalja a felelosseget, tudok valamit tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

1 hete voltam nala hajat festetni, de nem fogta meg rendesen a festek a hajamat, csak epp a hajtövemet. Mivel latta ö is, hogy ez igy nem oke, mondta, hogy menjek vissza par nap mulva, ad festeket es kenjem le magamnak a hajamat otthon, mert neki nincs erre ideje, sok a vendege. Igy is lett, viszont semmivel nem lett jobb az eredmeny, ugyanugy latszik, hogy a hajtovem es a hajhossz nem ugyanolyan szinü. Irtam neki (viszonylag nyugodt stilusban, nem mocskolodtam), de annyit kaptam, hogy en biztos sohasem hibazom, es jelezte, hogy ne nagyon menjek hozza többet.

Ilyenkor mit tudok tenni, ha ö nem hajlando beismerni a hibajat en pedig nem szeretnem ezt annyiban hagyni?


2017. ápr. 15. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegeszites: Festett volt a hajam (5 honappal elotte is ö festette vorosbarnara) es abbol szerettem volna vilagosbarnat. Festes elott megkerdeztem, hogy menni fog-e, azt mondta igen, mert az elozo elegge kikopott.
2017. ápr. 15. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vállalja, sajnos nem hiszem hogy tudsz mit tenni, keress másik fodrászt, ha járnak esetleg ismerőseid hozzá, jelezném nekik a dolgot. Én hajvágással jártam így, 3cm vagast kertem, lett belole 13....
2017. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye😅. Ezek szerint nem kopott ki eléggé a hajad lekellet volna blansolni aztán rá a festék. Milyen színkódú festékkel akarta festeni a hajad(amit adott azon rajta van) és milyen volt az a vörösesbarna nem tudod?

Mert ha mondjuk a vöröses az egy 6-os és amit ráakart kenni az egy 7-es színmélységű vagy attól világosabb jóhogy nem fogta be.

Hát vele semmit nem tudsz csinálni kár is ezért fáradozni.keress egy új fodrászt .

2017. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"ad festeket es kenjem le magamnak a hajamat otthon, mert neki nincs erre ideje, sok a vendege."


atyaisten, ehez azèrt pofa kell.

2017. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!