Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves fiú vagyok, és sajnos...

18 éves fiú vagyok, és sajnos nagyon szőrös (mellkas has fenék hát. ) Izmos alkat vagyok utálom a hátamon a sok szőrt de nem tudom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni hogy eltűnjön, vagy létezik olyan lány aki elfogadja.

2017. ápr. 18. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális, földön járó felnőtt nők a férfiasság részeként értékelik, ha egy pasi szőrös.

Max. ha ápolatlan, az zavaró, de erre való a hajnyíró, hogy időnként visszatrimmeld, mielőtt bozóttá nőne.


egy pasi, aki gyantáztat meg szőrtelenít, még mindig sokak szemében b*zis, ne dőlj be a médiának

2017. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tyttöö ***** válasza:
Számomra férfiasabb egy szőrös férfi. ;)
2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál legyantáztathatod, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.
2017. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

hát nem tudom... nekem is szőrös a hátam, és nem állítom, hogy nem zavar. de jobban zavarna a tudat, hogy azért szőrtelen, mert gyantáztatom...


30F

2017. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van aki a szőkéket szereti, van aki a barnákat, van aki a soványakat, van aki kövéreket, van aki a Kossuth-szakállt, van aki a borotvált embert. Mindegy melyiket, de ha valaki azt hiszi, hogy ezeket a bennünk meglévő preferenciákat majd a langyimédia kontra 0-24-bzizók alakítják, az nagyon el van tévedve. Ezek a dolgok belülről fakadnak, és nem igazán formálhatók tudatosan, pláne nem írhatók felül külső befolyás által. Ha vkinek nem tetszik a zsiráf, mert túl magas, akkor azt mondja, és ne a sárga színt, meg a festékgyárat kezdje el emlegetni, mert az nem tartozik ide.


Kérdező, az nekem az érzésem, hogy téged igen csak zavar már az a sok szőr, különben itt se lennél ezzel a kérdéssel. Úgyhogy kerítsél valami normális nyíróeszközt a kezedbe, aztán told le nyugodtan. Pár perc az életedből, és senki nem fogja keresni, hogy hová lett. Ha nem tetszik, hétvégére úgyis visszanő. (Hosszútávon vannak tartós és végleges megoldások is, de az gondolom, még nem a te pénztárcád.)

2017. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet:-). Kozmetikus lesz a megoldás, de nagyon jól kell választani, mert iszonyatosan begyulladhatnak a szőrtüszőid. (Jó lenne előtte egy vérvétel /CRP, We/, ha ezek magasak, be fognak gyulladni, várni kell, amíg lemennek, és nagyon jól dolgozó, profi kozmetikus kell, Újbudán, a Bartók Béla úton ismerek ilyet.
2018. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!