Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szüles utan, akinek kötényhasa...

Szüles utan, akinek kötényhasa lett lógó háj formájában, nem lógò börre ertem, sikerult visszanyerni a régi formát?

Figyelt kérdés

Terhes maradtam 85 kilósan es szülés utan 104 kiló maradtam, abból leadtam mire a lányom betöltötte a 10 et , ( egyetlen szulesem volt ) , elég sokat , úgyhogy most 85,8 vagyol. Regen a hasamon a háj a szeméremdombomig lógott , felét eltakarta, most a fogyás során sokat húzódott felfele, es csökkent is a vastagsaga de még mindog lóg 1,5 centit. Ezt mar ruhákkal jól el lehet takarni, de elégedetken vagyok .

Ami lóg az még mindig háj, nem bör, meg van zsir köldök fölötti részen is sok, az nem lóg de vaskos es van deréktájon is sok köverseg.

Tehat meg köver a hasam .

A magassagom 167 centi , 40 eves vagyok.

Mennyit kell meg fogyjak. h lassam a végeredmenyt, a hasam végsö formáját???

A kerdesem az ha van sansz h teljesen visszahúzódik a has?

Ezt a súlyt egy év alatt aftam le , 1,5 kilót fogytam havonta, nem villámdiétával.

Csalódtam h visszanyerve a régi súlyom, ami még mindig nagyon sok, a végeredmeny nem az, amire szamitottam



2017. ápr. 21. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza fog húzódni a bőr, ha a háj már nem húzza le, de ez évek kérdése. Bár én sosem voltam olyan túlsúlyos, mint te (a két szülés után a mostani súlyomhoz képest 18 illetve 15 kg plusz volt rajtam), nekem is lógott jó ideig a hasam, most pedig tökéletesen lapos és a bőröm is szépen összehúzódott, bár már nem olyan feszes, mint a szülések előtt. 3-4 éve fogytam elég sokat.

Egy kis edzés nem ártana, illetve van még rajtad elég sok felesleg, amitől nem ártana megszabadulnod, bár nem tudom, hogy mennyire tetszel így magadnak. A szaunázás és a masszírozás, luffaszivacsos dörzsölés javítja a bőr vérkeringését, ezek segíthetnek még.

2017. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!