Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bárányhimlő...

Mit tegyek a bárányhimlő maradványaimmal?

Figyelt kérdés

5-6 évesen bárányhimlős voltam, és rajtam nagyon kiütött, tetőtől talpig borítottak piros pettyek.

Anyukám jó szülő lévén elmondta, hogy nem szabad levakarni, mert akkor az örökre ott marad nekem, kenegette is viszketés ellen.

De én levakartam, és ezt most, 16 éves koromban bánom meg. A helye úgy néz ki, mintha egy piercing helye lenne beforrva, és kettő van közvetlen a szám felett, egy a szemöldökömön, egy a szemem alatt, és még sorolhatnám.

Nem vészes, de sokszor volt már, hogy kérdezték, hogy az mégis micsoda, és szeretnék tőlük megszabadulni.

10 éve kísért, nem vagyok pattanásos, soha nem is voltam, szóval ne mondjatok olyanokat, hogy majd kinövöm, vagy elmúlik.

De hátha járt valaki az én cipőmben és sikerült tőle megszabadulni.

Alapozóval, korrektorral hagyjatok, mindenféle sminkcuccal.

köszönöm előre is:)



2017. ápr. 21. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt sehogy sem lehet eltűntetni. Csak egy kg alapozóval.

Nekem is van egy az arcomon meg a térdemnél. Többet eddig nem találtam :D

2017. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!