Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól lett divatos Magyaror...

Mikortól lett divatos Magyarországon a láb / hónalj / fazon / teljes szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Hány évesnek tetszik lenni?? Mert ha 60 akkor értem a kérdést.
2017. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiatalnak ;) Talán félreérthetően fogalmaztam. Meddig (évig / évtizedig) nem volt ciki a szőr az egyes testrészeken? Mondjuk a hatvanas években szőrtelenítettük először a hónaljunkat... ilyesmi válaszokat szeretnék.
2017. ápr. 22. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Most sem az. Most a szőrös a menő.
2017. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 80-as években még a teljes bozont is gyakori volt, a 90-es években kezdett csökkeni a szőr, majd a 2000-es évek körül lett a mindenhol tök csupasz. Most egy kicsit megint megengedőbb a divat, rövid, kontrollált szőr lehet itt-ott.
2017. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. ápr. 24. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 40 múltam, de kb 14 éves korom óta mindenhol szőrtelenítem, intim helyen is teljesen. Nyilván a a lábamat picit, hónaljt előbb 14 éves koromnál. Én nem is értem, hogy honnét veszik az emberek, hogy 2000 körül kezdték az intim részt szőrteleníteni csak. Nekem barátnőim, barátaim akikkel is jártam szőrtelenítettek, most meg pláne. Talán az első egy két tinikori szerelem nem szőrtelenített intim helyen, fiúknál ez később jött talán. Anyukám mesélte, hogy mikor még Ő tini volt, 14-15 éves, olyan 60-as évek eleje, itthon voltak magyar-országon az amerikai rokonok rendszeresen szőrtelenítettek. Ott a nők már akkor rendszeresen borotválták a lábuk, hónaljuk, akkor itt az még tényleg nem volt szokás, főleg falun.
2017. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első, Anyukám 60 elmúlt, de a lábát, hónalját szőrteleníti amióta az eszemet tudom. Ráadásul mindig falun élt Ő jobbára.
2017. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig voltak nők, akik teljesen szőrtelenítettek, de általános nem mindig volt. A 80-as években még filmekben, klippekben is szerepelt szőrös hónalj és a bikinivonal is csak a 90-es években lett kötelező, ami egyben azt is jelzi, hogy a bikini alatt még ott volt a bokor.
2017. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!