Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tuti tipp pattanások ellen?

Tuti tipp pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a boltban található krémekre gondolok hanem a természetes megoldásokra.

2017. ápr. 22. 19:13
 1/9 Jorck válasza:
73%
Ha nagy a pattanás éjszakára kenj rá egy kevés fogkrémet, és hagyd hogy rászáradjon.
2017. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A megelozes a legjobb fegyver! Tehat: egeszseges etelek, minel kevesebb mesterseges izfokozo ill zsir, sok viz, napfeny, rendszeres arcapolas ( radir, pakolas, masszazs kremmel), smink maradektalan eltavolitasa mindig, borbarat sminkcuccok hasznalata.

Borradir ill pakolas receptet talalsz a neten :)

2017. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jorck válasza:
61%
Ha esetleg nagyon durva állapotok vannak, és természetes dologra gondolsz az aloe vera talán segíthet még (ártani biztos nem fog).
2017. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a citrom sokat segített. De előtte használj arctisztítót ha van otthon.
2017. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat! Mindenképp kipróbálom!
2017. ápr. 22. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam a teafaolaj is bevált!
2017. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én péntek óta dermofil arcszeszt és pasztát használok az arcomra. Elkezdte leszárítani a pattanásaimat. Nem rossz, az eddigi tapasztalataim alapján.
2017. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem bevált a szódabikarbónás arctisztítás. Két kanál szódabikarbónát egy kevés meleg vizzel összekeverek és az arcomra teszem 15p-re utána lemosom. 2 hét után látszik a változás.

A másik tuti tipp: oliva olajat összekeversz tengeri sóval és börradírozol heti 2x, nagyon szép sima és szebb lesz a bőröd.

2017. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#1 nagyon köszii!!!


kipróbáltam a fogkrémes megoldást és reggelre leszárította!


NAGYON KÖSZII!

2017. máj. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!