Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullas lehet honapokkal...

Hajhullas lehet honapokkal ezelotti nagyon rossz eletmodtol?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem az egyetemet,koliba koltoztem es kb decemberig borzalmas eletmodot folytattam. Egx nagy nulla volt a taplalkozasom tapanyagok tekinteteben,peksuti,nutella,edessegek,nasik,nulla fott kaja mert haza nem nagyon jartam,semmi zoldseg vagy gyumolcs,gyorskajak,sport alig.Fel is szedtem par kilot. Januar korul elkezdtem nnormalisan zoldsegeket,gyumolcsoket enni,fozni mindig az adott hetre(spagetti,csirkemell kulonbozo valtozatai kulonbozo koretekkel,parolt zoldseggel,rizzsel,leszoktam a feher kenyerrol es a peksutikrol,teljes kiorlesut eszek mostmar),sokat sportolok,szoval jb eletmodot valtottam. Elkezdett par hete hullani a hajam,ami szamomra nahyon nagy ervagas,mert csak azt szeretem magamon. A borom nem szep es az alakommal sem vagyok elegedett,de dus,vastagszalu,termeszetes voros hajam van,viszont par het alatt erezhetoen megritkult. Elkezdtem azonnal ra vitamint szedni illetve vas pezsgotablettat,denem all meg a hullas. Olvastam.tobb helyen,hogy a haj kb fel evvel kesobb reagal a dolgokra,mint ahogy tortentek,ezert mertem megkockaztatni,hogy csak az volt a baj,ahogy osszel eltem es taplalkoztam.Holnap megyek vertvetelre,mas miatt,de ha baj van,remelem.kimutatja. Pajzsmirigybetegsegre is gyanalszom,mrrt faradekony es szetszort vagyok,de ennyibol lehet vashianos verszegenyseg is. Sokat stresszelek mostanaban az iskola miatt,talan attol is lehet,illetve az is benne van,hogy egy sima tavaszi hajhulals/faradtsag adja az allando faradekonysagot es a hajhullast. Ti mit gondoltok,melyikre van a legnagyobb esely? Nagyon elkeseredett vagyok,naphosszat sirok emiatt es ez nagyon lehuz,nem akarok depresszios lenni. 20/L
2017. ápr. 23. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Annak idején nekem is nagy stressz volt a koleszba költözés. Hónapokig rendetlenkedett a havi ciklusom (a többi lánynak is), híztam is meg ilyenek. Hajhullás simán lehet a stressztől, nehezebb életszakaszokban, komolyabb betegségek hatására nekem is hullik a hajam. Majd visszanő. Semmi csodaszer nem gyorsítja, sok mindent kipróbáltam én is.
2017. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!