Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még a hajam...

Mit tehetnék még a hajam egészsége érdekében?

Figyelt kérdés

Szedek rá vitamint, revalidot.

Alpecin koffeines sampont használok, szilikon mentes.

Használok rá hajpakolást, kallos tejproteinest. (Igen tudom hogy tartalmaz szilikont, de eddig még nem találtam menteset.)

Balzsamot ami ugy szint szilikonmentes.

Kokuszzsirt-olajat.

Hajvegapolot, hajvegapoloolajat.

Nem szaritom tul nagy hofokon.

Nem vasalom.

Egy ideje nem festem.

De meg is ugy erzem hogy ez a par cucc keves az en hajamnak.

Alapbol dus es vastag szalu.

Szerintetek?



2017. ápr. 23. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fém nélküli hajgumit használj. És ne legyen sokat szoros cofba kötve.
2017. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
szerintem, ettől a sok szartól fog tönkremenni
2017. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez több, mint elég
2017. ápr. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is túlzásba viszed már...
2017. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sampon, ha kell balzsam vagy kókuszolaj. Semmi több. Ez a sok vegyszer teszi tönkre. Én régebben szedtem Revalidot, szerintem semmit nem ér.

Ilyenkor tél végén nekem sincs topon a hajam, majd tavasszal, nyáron rendbe jön. A hajad az általános egészségi állapotodat tükrözi, illetve életkor, öröklött dolgok játszanak még. A többi csak kínlódás, de legalább sokba kerül :-)

2017. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg túl sok mindent használsz. Nekem a fodrászom mondta hogy sampon-balzsam-pakoláson kívül semmi más nem kell rá. Pakolás se mindig. És az se mindegy milyen márkájú sampont használsz.
2017. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Azért a sampon balzsem pakolás only dolgot meg tudnám vétózni...tény h haj tipus és hosszúság függő, de nekem pl alapon is száraz hajam van,ami a fenekemig ér, így a vége olyan durván száraz, hogy elkél a plusz hidratalás. Én az Aussie hidratáló samponját és balzsamját használom rá, illetve hajvégápoló olajat... utóbbira nekem nagy szükségem van, különben törik, kiszálkásodik a hajam vége. Ilyenkor a tél nekem is megviseli a hajam, sokkal több kihullik, kiszárad, és alapon ha tehetem kerülöm a hajszárítàst és magától szárad de erre télen nem mindig van lehetőség. Én ilyenkor szedek egy kúrányi(3 hónap) vitamint én forcapilt használok, hajhullás ellen meg magamnak csinálok diólevélből meg csalánból tinktúrát és azt használom hajmosás közben. Hőformázni csak nagyon ritkán szoktam, viszont festeni festem, és a kímélő termeszetesebb hatóanyagú festékek nekem nem váltak be sajnos, vörös a hajam és azok nagyon hamar kidobták a szinüket és fakók fénytelenek lettek. A másik meg a gyakori hajvágás minimum 3havonta pár centi, és akkor a vége is mindig szép dús és egészséges lesz.
2017. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én csak a hajmosás részéről beszéltem...

Alap ha száraz akkor teszel rá hajvégápolót is.

2017. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet csak azert erzem igy mert a hajapolok meg az olajok nem az en hajtipusomnak felel meg.

Egyebkent valaki tud szilikonmentes hajbalzsamot vagy hajpakolast?

Nekem a szilikonos termekektol nagyon szetmegy a hajam es kezelhetettlen lesz.

Egyebkent koszonom a hasznos valaszokat.

2017. ápr. 24. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is ennyi mindent használok. Nyílván nem úgy értette a kérdező, hogy mindig mindent egyszerre felken. Igazából a termékek helyes megválasztására kell törekedni. Hagyd ezt a szilikonmentes baromságot. Szilikonos cuccokat használok, tök szép hajam van, nincs jelentősége a szilikonnak. Az Alpecin nem szárít? Egy hidratáló sampon lehet jobb lenne. A balzsamot akár el is hagyhatnád és minden hajmosásnál pakolást használni, hol rövidebb, hol hosszabb hatóidővel. A Kallos pakolás népszerű, de ha nem vagy elégedett a hajaddal, érdemes lenne más után nézned. Én 3 havonta vágatok egy kicsit a hajamból, ez is nagyon fontos, mert így mindig egészségesek maradnak a hajvégek.
2017. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!