Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a gyermekének...

Ti mit tesztek a gyermekének egészsége megőrzése érdekében?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 20:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyermeketek* bocsánat az elírásért
2016. ápr. 24. 20:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Én cebion cseppet adok a kislányomnak. És minden nap gyümölcs,zöldség. Nem tömöm semmivel amúgy :) Mármint gyogyival.


16 hónapos

2016. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😸😸 Nekem 5,5 éves a leányzó.. Én itt a sportra,étkezésre stb gondoltam..🙌🙌
2016. ápr. 24. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
sok levego sajat koszt es sajat vetemenyes. minden masbol ha lehet a legkevesbe tartositott, magyar termek, felvagottbol hazi kolbasz hazi sonka stb. vitamint nem adok a vigantolon tul
2016. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Változatos étrend, nagyon kevés iparilag finomított élelmiszer (havi egyszer beugrik, olyankor lusták vagyunk mást csinálni).

Sportoltatni egyelőre felesleges, 2 éves, mozog ő eleget magától is.

2016. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
enyem se sportol mer csak 21 hos..kesobb valami gimnasztikat vagy dinamikus tancot szeretnenk ha sportolna, illetve uszna, de egyenlore ezekhez még pici
2016. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A miénk egészségesen étkezik,táncol heti 2x van edzése,és az óvodával heti 1x mennek úszni! 😀😀 Mindegyiket élvezi,természetesen egyiket sem erőltetem rá!😊😊
2016. ápr. 24. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
21 hos, bolcsis, igy a gyumiken kivul Immunotrofinat kap. Delutan Cebion cseppet. Nekunk ez bejott. 😊
2016. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak a 7. hsz-t olvasva eszembe jutott egy Vekerdy cikk.

[link]


Én 100%-ban igazat adok neki, szerintem csak óvatosan a rengeteg tánccal, edzéssel, úszással, nyelvleckével, lovaglással, stb stb, még ha úgy tűnik, hogy élvezi is a gyerek. Bőven lesz még neki kötelező oktatás, szerintem egy ennyi idős gyerek hagy legyen korlátoktól, időbeosztástól, stb mentes igazi gyerek.


Bocsánat még egyszer az offért :)

2016. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ovis úszás mellett heti kétszer jár még a nagylányom úszni. Szeretném, ha minél hamarabb biztonságban érezné magát a vízben, ennyi az indok. Az elején nem igazán szerette, most már ki se lehet rángatni a felnőtt medencéből. Emellett multivitamint kap, próbálok sok gyümölcsöt és zöldséget adni neki.
2016. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!