Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes szokére...

Szerintetek érdemes szokére festetni továbbra is a hajam? Képpel!

Figyelt kérdés

Most ilyen lenovésem van, látszik rajta az eredeti hajszinem, teljeseb szokere volt festve de nagyon megviselte a hajam. Nem tudom hogy olaplexszel , stylebarban vagy egy jo helyen rendbe tudnák e hozni vagy ugy is karositja a szoke, vagy mivel tul sotet hajam van inkább hagyjam?


[link]


2017. ápr. 24. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mit akarsz? Szőke hajat? Vagy az eredetit? Mert ha szőkét akkor csak JÓ helyen csináltasd meg jó pénzért és akkor nem törik szét.

Ha az eredetit akkor várd meg míg lenő, de hát nagyon nem szép látvány már ez sem.

2017. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szőke károsítja, akárhogy is csinálják.

Nekem elég erős a hajam, mégis sokkal rosszabb volt, amikor szőkítve volt. Durvább tapintású, kevésbé fényes.

Én befestettem barnára. Nem teljesen az eredeti hajszínem van, hanem olyan karamelles barna. Most sokkal fényesebb, puhább a hajam. Én lemondtam a szőkéről, pedig az is jól állt, de így sokkal szebb a hajam.

2017. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!