Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem? Mellkasomon...

Hogyan kezeljem? Mellkasomon begyulladt egy pattanás utáni hegem, és véraláfutásos lett. (képek)

Figyelt kérdés

Mellkasomon begyulladt egy pattanás utáni hegem, és véraláfutásos lett. Pár hete jött ki ez a pattanás de elmúlt, csak a hege maradt és akkor kijött minden belőle. Hétvégén kentem rá neorganormont hogy a hegeket halványítsa de tegnap estére éreztem, hogy egy kispukli ott van. Ma megpiszkáltam rögtön bepirosodott a vértől és tűvel (alkoholba mártottam előtte) piszkáltam fel, kevés kis vér jött ki de más nem.

Amit megpiszkáltam heg: [link]


Többi hegjeim: [link]


2017. ápr. 24. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd szorgosan, de persze ne 0-24-ben mert levegőznie is kell a bőrödnek. Valószínűleg nem volt normálisan kinyomva a patti, azért lett ilyen. Nekem a Sudocrem is bevált erre, vagy a szárító korrektor, de a Neogranormon is jó.
2017. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most se jött ki belőle semmi véren kívűl, szóval még ami miatt újra gyulladt az benne van, de nem merem megpiszkálni mert szerintem mélyen van és már ígyis csúnya a bőröm ott.
2017. ápr. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!