Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenye/középbarna a hajam....

Gesztenye/középbarna a hajam. Milyen hajszínező fogja be?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:

1. [link]


2. [link]


Ezeket lehet? Van már valakinek tapasztalata?

Mennyire károsítaná?



2017. ápr. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartós vagy kimosható,színesre vagy a normál,szolid színü hajszinezőkre gondolsz?
2017. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Bocsánat az előbbi ékezet kihagyás miatt.*színű *hajszínező
2017. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szín a linkekben van. Olyanra gondoltam aminek azt hiszem az van a dobozára írva,hogy kb 28 mosásig tart.
2017. ápr. 27. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Óó,azt hittem hogy olyan a hajszíned,mint azokon a képeken.Hát ha fested vagy színezed a hajad,az mindig károsítja valamennyire,nem igen elkerülhető,és igen,szerintem a barna hajat befogják a sötétebb színek,csak a világosabbak nem.Ahhoz szőkítés kell.Nekem nincs tapasztalatom az ilyen 28 mosásig tartó ,,hajsznezőkkel."Szerintem kijön.De majd úgy is lesz itt valaki,aki próbált már ilyet,és ő feltehetőleg bővebb véleményt fog tudni mondani.
2017. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, nem fogalmaztam egyértelműen a színnel kapcsolatban. Elnézést!

Azt elfelejtettem a még kérdésként feltenni, hogy milyen árnyalatot válasszak a kívánt cél eléréséhez?

2017. ápr. 27. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem középbarna alapból a hajam, es gesztenyebarnára festettem. Illetve pont, hogy ezeket a hajszínezőket használom. Nekem teljesen bejön, mert nem nő le, hanem kikopik, így nem feltétlenül kell havonta festeni. De még 3 hónap után is ad egy enyhe vöröses árnyalatot napfényben. Nekem nagyon tetszik, barátomnak is. Régen festettem, sötétbarnával, de az nagyon látszott, ha lenőtt. 26evesen elég sok ősz hajam van, én amiatt vagyok kénytelen festeni :/
2017. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!