Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS arcbőr allergiás kiütés...

SOS arcbőr allergiás kiütés hajfestéktől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég festettem a hajam, nem egy "gagyi" festékkel. Soha!! az életben nem volt allergiás reakcióm egyetlen egy festéktől sem, még a legolcsóbbik fajtától sem.

Sokáig csináltam festések előtt allergiatesztet, de mivel sose volt problémám és már vagy 5 alkalommal nem csináltam és márkás festékkel festettem, ezért gondoltam most is kihagyom. Nagy kár :'(

Az arcomon ilyen apró égő-viszkető pattanásszerű dudorok jöttek ki!!! :'(

Meddig lesz jelen kb? Kenhetek rá pattanás leszárítót (dermofil paszta) vagy azzal csak rontanék a helyzeten? Esetleg bephanten baby-t?

Kérlek segítsetek hétfőtől érettségi és nem így szeretnék szerepelni az egészen, sem a fényképeken :'(


2017. máj. 4. 22:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!