Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek mi tetszik...

Lányok! Nektek mi tetszik jobban egy fiún, ha szőrös vagy ha borotválja?

Figyelt kérdés
Most természetesen nem arcszőrzetre gondolok, de azt is mondhatjátok, hanem elsősorban hónalj, láb, intim részek. Kort is írjatok légyszi.

2017. máj. 6. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Arc változó. Attól függ mi áll jól neki. van akinek nincs rendes szőr az arcán csak helyenként 1-1 pamacsban nő, az inkább borotválkozzon. Ha van rendes szakálla és nem foltosan nő, akkor a borosta nekem tetszik, csak ne legyen túl hosszú, mert az már szúr. A szakáll nekem spec nem jön be, de még az is tud jól kinézni, ha ápolva van.


A lábat szerintem minden férfi hanyagolja. Kiábrándító, ha csupasz(még kiábrándítóbb, ha jobban tudja tükörsimává varázsolni mint én). Ez alól kivételt képeznek azok akinek muszáj pl úszók, de ha csak dönteni kell erről akkor inkább maradjon szőrös.


A hónalj nálam olyan, hogy nem baj, ha van ott rövid szőrzet vagy csupasz, csak ne 10 centis csimbókokban lógjon.


Az intim terület meg szintén egyéni adottságoktól függ, hogy mi tetszik. Ha erősen szőrös a has, akkor a rövidre nyírt esztétikusabb. Ha nem akkor lehet rövid is és csupasz is.


25N

2017. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
39%

Arc: ha jól áll neki, akkor egy kis borosta nagyon szexi tud lenni.


Hónaalj: Egy kis szőrzet még oké, de jobb, ha csupasz.


Láb: Undi, ha fiú borotválja:c


Intim r.: Engem a pár cenris szőr totál beindít. Szerintem úgy az igazi dugni.


18/L

2017. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

arc, hónalj, intim -> borotva

többi -> nem

2017. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy neki tetszik. Hónaljt sose nézek, a láb azért legyen szőrös, az intim is, de azért ne legyen dzsungel.
2017. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik ha full csupasz. 26l
2017. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádom, amikor egy férfi izmos, magas és szőrös!

A mackó az igazi ;)

28N

2017. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!