Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes vörösre festetnem a...

Érdemes vörösre festetnem a hajam?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimhoz képest elég fehér a bőröm és zöld szemem van. Azon gondolkoztam hogy pár év és vörösre festem a hajam. Olyan igazán vörösre. Szerintetek egy próbát megér? 14/L

2017. máj. 7. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, ki kell próbálni. Ha nem jön be, akkor le lehet szedni a festéket és visszafesteni az eredeti színt, szóval nem végleges a dolog.

Én is évekig ácsingóztam a vörös hajszín után, kipróbáltam, hát a legjobb döntés volt. Azóta csak a vörös! :)

2017. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy próbából ne, mert a vörös nem az a szín, amit majd ha nem tetszik, csak úgy hipp-hopp visszafestesz. Semmi baj nincs a vele, de arra készülj föl, hogy nagyon makacs és ragaszkodó szín, szóval csak úgy kísérletezésre nem a ajánlom. Ha viszont bejön, és hosszú évekig vörös leszel, akkor megéri, mert nagyon szép tud lenni.
2017. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem illene hozzád :D de inkább az a természetes vörös nem az a lilás meg pirosas.
2017. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es: a legélénkebb stoplámpavöröset is egy menetben el tudják tüntetni. Ne riogasd a kérdezőt :)
2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Igen, csak kérdés, hogy mi marad a hajból. Kíméletesebb megoldás, ha fokozatosan tüntetik el, az pedig beletelik jó pár alkalomba.

És nem riogatom, csak egy tanács volt, nem muszáj megfogadni.

2017. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: az én hajamnál gyengébb, vékonyabb szálú, nyavalyásabb nem nagyon van, és simán kibírta. Ha nem csinálod minden hónapban, akkor kivitelezhető és tényleg csak vészhelyzetre szabad alkalmazni.
2017. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp hosszabb időre szerettem volna (feltéve ha jól áll)
2017. máj. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!