Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a szemöldök...

Mit tudnék kezdeni a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés

21/N vagyok.

Elég furcsa a problémám. Amikor felkelek, felteszem a sminkem, a szemöldököm "íves". Nagyon szép, az egész szemhéjam látszik rajta a festékkel. Rá pár órára, ha elfárad a szemem és nem friss a festék, lehúzódik a szemhéjam, a sminkemből kb. semmi nem látszik, a szemöldököm pedig egyenes lesz. Még ha ívesre rajzolom, akkor is, mert a bőr úgy lehúzódik, hogy kiegyenesedik.

Nagyon csúnya leszek. Egyszerűen kiborít, és nincs semmi ötletem, hogy mit tehetnék.

Már arra gondoltam, hogy leborotváltatom és festetek egyet, de én a természetesség híve vagyok.

Van erre egyáltalán valami megoldás?


2017. máj. 10. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

"Már arra gondoltam, hogy leborotváltatom és festetek egyet, de én a természetesség híve vagyok."


És azt tudtad hogy a festék a bőrön kb 1 hétig marad csak meg?

Inkább tetováltasd ki. Most már olyan tetkókat csinálnak amiről meg se mondják mások hogy az nem a szemöldököd.

Nekem is ki van tetoválva és imádom.

2017. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!