Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős szőrű lányok! Ti...

Nagyon erős szőrű lányok! Ti hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy évek óta hadilábon állok a szőrtelenítéssel. A hajam is fekete vastagszálú,a bőrö is sötétebb, kreolos árnyalat. Leginkább a lábamon zavaró ez az egész, hiszen már egy nappal a bootválás után borostás, két nap múlvameg mehetek át megint rajta. Próbáltam az epilátort is, ami egy fokkal jobb volt, azonba az egész lábamat nagyon időigényes lenne megcsinálni. És úgy a térdemig nem is fáj annyira, de térdtől fölfelé a combomat egyszerűen nem bírom leepilálni annyira fáj. Gyantán is gondolkodtam,de kozmetikus nagyon drágán csinálná, és oda rendszeresen menni nincs pénzem. Valami olyan módszert szeretnék ami megbízható, és hosszabb távon szőrtelenít, mert ez ár így kínszenvedés. Esetleg a végleges szőrtelenítésről vélemények? inkább akkor kifizetek egy nagyobb összeget, csak ne így nézzek ki. :D



2017. máj. 11. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

èn ugyanígy vagyok, csak ráadásul fehèr a bőröm, ès mègjobban látszik a szőr.

nyáron reggelente meg kell zuhanyzásnál borotválkoznom, mert estère/dèlutánra kinő....


hát èn azèrt nem megyek kozmetikushoz gyantáztatni, mert olyan fura, hogy más előtt mutogassam magam szőrösen mindenhol😒 vagy nem is èrtem ...ezzel csak èn vagyok így? lehet maradi vagyok...

plusz ha már nő ki ès csak 3 nap múlva van időpontom akkor szőrösen járkáljak?


úgyhogy èn borotválkozok reggel/este nyáron...amikor nagyon szem előtt van. èvközbe meg olyan 2 naponta😞

2017. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem a cukorgyanta vált be.

sokkal kevésbé fáj, mint a sima gyanta, kicsit macerás, de otthon is meg lehet csinálni

2017. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Otthon is tudsz gyantázni és az nem kerül egy vagyonba.

Gyanatmelegítő gép 6000 ft körül van és egy élet végéig működik, a patron meg 500 ft. A lehúzócsík meg attól függ, hogy mekkora csomagot veszel, de 1000 ft-nál a legnagyobb se drágább.

Vagy marad a végleges, de gyantával is szép eredményeket lehet elérni.

2017. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lézer vagy ipl
2017. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én borotválok, mert a bőröm nem bírja a rendszeres tépkedést. Néha legyantáztatom magam tetőtől talpig, de rendszeresen nem tudom.Nyáron a lábamat minden nap kell, de ha reggel megborotválom, délutánra már szúr és látszik, így néha napi 2x is szoktam.
2017. máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenképpen gyantáz. Más megoldás nem nagyon van erre. Én otthon szoktam gyantázni vagy magamnak,vagy megkérem a testvérem,hogy segitsen ki.
2017. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én borotválok, különleges helyeken meg géppel 1mm-re. minden másraérzékeny a bőröm. 17L
2017. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia énis ilyen vagyok sajna. énis megszenvedtem vele. kezem epilálom lábam gyantázom a bajszom is epilálom...

sajnos ezvan. véglegessel aza baj hogy azis több alkalom és éehet hogy besem válik..

2017. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán nem haragszotok hogy fiúként hozzászólok. Utálom a szőrt magamon ezért rendszeresen szőrtelenítem a mellkasom és a lábaimat. Legtöbbször a gyantázást választom mégha kicsit fájdalamsabb is de tovább tart a simaság, az érzékenyebb részeken mint combom, lehúzom pengével a zuhany alatt.
2017. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!