Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Ti hogyan...

Hosszú hajú lányok! Ti hogyan szárítjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Egy youtuber azt mondta egyik videójában, hogy ha lefelé lógatva szárítjuk a hajunkat, egyenesebb lesz. ez igaz? Ti milyen praktikát alkalmaztok? Milyen hosszú a hajatok?

2017. máj. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyenes szárítástól csak akkor lesz, ha a fodrász nagy körkefével folyamatosan húzogatja és úgy szárítja. De mivel nekem ehhez nincs türelmem, így sosincs így megszárítva. Egyébként mindig hullámos marad, ha magától szárad, ha nem
2017. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy időben fejjel lefelé szárítottam, de akkor pont hogy hihetetlenül zilált és szétálló lett. A szárítás során igazából nem csinálok semmi különöset, a fejem körüli részt szárítom csak direktbe, a többi közben kb magától megszárad, annyira hogy jó legyen. Szárítás után viszont be szoktam fújni egy olajos sprével és két oldalt be szoktam csavarni, attól rendezetten lesz hullámos, nem úgy mint egy szénakazal. Kb hátközépig ér a hajam.
2017. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) nekem is hát középig ér a hajam. legútóbb kipróbáltam fejjel lefelé szárítani a hajamat, és nekem nem túl jó a tapasztalatom. :)
2017. máj. 12. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, én mindig lefele lógatva szárítom, mert pont azt szeretem, ha ilyen jó kis "messy". :)

Ha egyeneset akarsz, akkor körkefével húzd ki szárítás közben, vagy uzána vasald ki hajvasalóval. Használj balzsamot mosáskor.

2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
fejjel lefelé, lógatva a fejem.nem lett egészségesebb, se szebb de így egyszerűbb nekem, mert nagyon dús sajnos.
2017. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!