Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 10-15 kiló súlyfölösleg...

Ha 10-15 kiló súlyfölösleg van valakin, akkor ha leadja, a bőre rendes feszes lesz?

Figyelt kérdés
36-38 éves lehet a hölgy.
2017. máj. 14. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10-15kg felesleg még nem olyan sok szerintem, hogy ilyen "problémát" okozzon.
2017. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem se. Egyik ismerősöm 20 kg-ot fogyott és feszes maradt a bőre.
2017. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem akkora súlyfölösleg, hogy jelentős problémát okozzon. Valószínűleg nem lesz olyan feszes bőre mint 17 évesen de szépen vissza fog húzódni.
2017. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normális ütemben fogy le, illetve ha sportol mellé valamit, akkor tuti, hogy feszes lesz. De ha valami idióta fogyókúrát kezd el csinálni, hogy két hét alatt 18 kiló, akkor tuti nem lesz feszes.
2017. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,de a melle lógni fog, mint egy kiszívott tejeszacsó
2017. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez azért több mindentől függ. Genetikai adottságai milyenek, milyen gyorsan szedte fel a túlsúlyt, milyen ütemben tervezi leadni, mennyi vizet iszik közben, milyen ételeket fogyaszt, tervez-e valamilyen edzést, egyéb dolgokat használ-e, pl krémek.


Ezek együttesen számítanak.

2017. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30 évesen, sporttal és étrenddel fogytam 17-18 kilót. Ráadásul alacsony vagyok, tehát ez arányaiban még több, mint mondjuk egy 170 centis embernek.


És döbbenet, de feszesebb vagyok, mint 18 évesen, a narancsbőröm eltűnt, a striák elhalványultak, és szerencsére a mellem és a popsim sem lóg.


Viszont ehhez az kellett, hogy extra lassan és nagyon sok mozgással csináljam. Kb. az első kilenc hónapban ment le 10 kiló. Utána fél év alatt még 5. És aztán az utolsó 3, ami amúgy már nem is volt elvárás magam felé, az újabb 3-4 hónap. Ez már az az időszak volt, amikor kerestem, mi lesz a súlytartáshoz szükséges egyensúly. Végül beállt, most egy éve nagyjából állandó, a normális egy kilós ingadozásokkal.

2017. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
emberfüggő.
2017. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy drasztikus fogyókúrába fogna, de az intenzív sport sem fog menni, mert komoly gerincbeteg.


Jár úszni (? valami vízi gyógytorna is egyben).


Köszi a válaszokat.

2017. máj. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!