Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek meddig marad sima a...

Nektek meddig marad sima a kezetek és a hónaljatok gyantázás után?

Figyelt kérdés
Ma megyek először gyantáztatni, és baromira félek :/ De egyáltalán megéri a szenvedés? Fájni fog? Egy tízes skálán mennyire? A borotválás kb 2 napig hatásos, de ugye a gyanta tovább?

2017. máj. 15. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak egyes gyanták amik a tájékoztatóban azt tüntetik fel, 4 hétig tartó puhaság. Ez így kamu ahogy van. Kozmetikus után nekem kb 2 hét átlagosan amig teljesen puha. A harmadik héten már kicsit kezd látszani, kb milliméteres szőrök, és a negyedik héten mehet újra a gyantázás. Évek óta szedetem kozmetikussal : láb, fazon, hónalj és nagyon ritkán a kar, szerintem ez utóbbi felesleges. Egyáltalán nem fáj nekem soha, az első alkalommal a hónaj fájt kicsit egy napig. Ha 10es skálán valahol el kell helyeznem a fájdalomérzetet akkor 2-t mondanék az átlagos testrészekre és 3at az intim zónára, de nekem rendesen jól esik a megkönnyebbülés. Pillanatnyilag és utána is. Másnap már nem piros, nem g nem fáj. Sőt már aznap sem igazán egy két ra múlva. Mindenképp megéri a szenvedést! Olyan szép puha és sima leszel utána mint amilyen a borotvától soha! (20/L)
2017. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!