Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még esély, hogy valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, hogy valaha újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan 7 hónapja lesz, hogy az ex barátnőmmel szétváltunk. Ő elment kollégiumba és azt mondta ő ezt nem tudná folytatni, meg nem is érzett már úgy mint az elején. Kb. 1 hónapot voltunk együtt, tavaly június végétől augusztus elejéig. Nagyon megfogott, gyönyörű lány, ő akkor volt 14 éves, én 17. Komolyabb gond sosem volt köztünk... hideg zuhanyként ért amikor azt mondta, hogy a koli miatt nem tudná ezt folytatni, aztán hozzátette, hogy mellesleg már nem érez úgy mint az elején. Akkor én nem próbáltam harcolni, hanem tiszteletben tartottam a döntését, bár nagyon-nagyon fájt. Azóta nem tudom túltenni magam rajta. Október végén történt az, hogy részeg volt, és odajött hozzám sírni meg ölelgetett... kitört belőle minden érzelem, elmesélte azt is hogy miután szakítottunk, rá 1 héttel elmentek nyaralni családdal és ott találkozott egy sráccal aki mennyire megtetszett neki, meg minden. Mondanom sem kell, mintha egy kést forgattak volna a szívemben. Ő úszik, és vannak közös úszó ismerőseinket, akik mondták, hogy másnap arra fogta az egészet, hogy ő részeg volt... Aztán erre kb. 2 hétre, október közepén lett egy barátja, akivel azóta is, lassan 5 hónapja együtt vannak. Természetesen ez is marhára fáj nekem, de nem tudok mit tenni. Most hallottam hogy májusban lejön hozzá a srác ide, ez nagyon betett nekem, eléggé magam alatt vagyok egy pár napja, mert érzem hogy foszlik szét minden kósza remény. Azóta én betöltöttem 18-at, ő a 15-öt. Én töröltem őt Faceről, hogy ne kelljen látnom bármit is csinál, viszont Snapchaten fent hagytam. Azóta is mindig nézi, bármit kirakok. Szombaton voltunk bulizni, ott volt ő is, táncoltunk egymáshoz közel, folyamatosan nézett, és hallottam sok ismerőstől is hogy ők ugyan ezt látták. Én már nem tudom mit higgyek, kezdtem elveszteni a reményt... továbblépni meg még nem tudok, mert egyedül ő tetszett, rajta kívül most senki nincs, és kétlem hogy itt helyben lesz is valaha. Ezért kérnék segítséget, akár fiúktól, akár lányoktól, hogy szerintetek van még esély, hogy valaha is együtt leszünk? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre külső szemekkel nézve.
2016. márc. 29. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még az fontos lehet, hogy semmi jelét nem mutatta annak hogy "már nem érez úgy", a szakítás előtt... egyik napról a másikra közölte.
2016. márc. 29. 15:58
 2/5 anonim válasza:
enis hasonlo helyzetben voltam .... kb pont ez... :D en inkabb csajoztam persze o jart az eszembe de jo volt latni hogy ot zavarja ... de aztan rajottem mekkora k**va es inkabb hagyom... pedig valahol meg szeretem.
2016. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam én is hasonló helyzetben. Persze azóta van már másik barátnőm de még mai napig néha eszembe jut az előző, de csak annyi, hogy jó volt. Régebben mikor szakítottunk sokszor akartam, hogy majd ráírok, hogy hátha sikerül megint összejönni de aztán mégsem írtam. Gondolj bele szerintem te is jobban szeretnél egy olyan lánnyal lenni akiről biztosan tudod, hogy szeret. Ha egyszer kiszeretett belőled ez megint megtörténhet. Szerintem hadd. Ne aggódj találsz másikat sőt jobbat. Adj időt magadnak. Az sem ártana ha snapchatről is letörölnéd neked lenne könnyebb :D
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nekem is vannak hasonló gondolataim erről a lányról... hogy mekkora khm... mert elég sokszor viselkedik úgy, de egyre jobban úgy érzem hogy csak azért, hogy engem idegesítsen. Második válaszoló, igyekszem túltenni magam, de az élet mindig elém hozza valahogy.. de komolyan. Mindig eszembe juttatja valami. Egyelőre nem tudom elfelejteni.
2016. márc. 29. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatból mondom, hogy ne gondolkodj ezen akármilyen nehéz is. 18 éves vagy ő 15 szellemileg is veled egy korút keress 15 évesen még szinte kislány ne számíts tőle érett viselkedésre.

Egyébként pedig ameddig ezen töröd a fejed mennyi szép és kedves lányt szalajtasz el? Ne csináld magaddal ezt éld az életed hagy élje ő is az övét. Ha egy idő múlva még így érzel pár lánnyal később akkor van értelme próbálkozni.

2016. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!