Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy srác borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Combot simára, lábszárat 1/2 centisre trimmelve

2017. máj. 17. 07:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj nincs vele.
2017. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy igényes. Apám például mindenét borotválja és anyu imádja. Senki nem szeret emberen szőrt simogatni vagy bekapni. Legalábbis a többség.
2017. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
56%
Egy fiú minek borotvalja a labat egyáltalán? Az oké, hogy szokott borotvalkozni az arcán vagy itt-ott.. de a lábán? Minek?!
2017. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem vagyunk már ősemberek és nem vagyunk állatok. Ideje lenne kinőni ebből a hülyeségből, hogy csak egy nőnek kell igényesnek lenni. Akinek férfi = szőr, az jöjjön össze egy medvével vagy orosz pasival.
2017. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan nem értem hogy minek, nekem soha eszembe nem jutna, de ha valaki ettől érzi jól magát, csinálja, úgy gondolom ez mindenkinek a maga dolga.
2017. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Számomra higiénikusabb, komfortosabb, tapintásra is kellemesebb érzés szőrtelenül (pl. csupasz combokkal) lenni és esztétikusabbnak is tartom a lábaimat így rövidnadrágban. Nyilván ízlések és pofonok :)
2017. máj. 17. 09:59
 7/22 anonim válasza:
29%
Itt az a szokás ha egy ember elmondja véleményét, lepontozzak? Nice job!:D
2017. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha borotválod azzal nincs gond, sőt jobban fog kinézni, meg látszik hogy ilyen szempontból is adsz magadra. :) De akkor már normálisan borotváld, a lábszáradat is. Ha a combod sima, a lábszárad meg trimmelt, az olyan befejezetlenül fog kinézni.

De amúgy én inkább gyantáznám vagy gyantáztatnám a helyedben, mert az tovább tart, és sokkal szebb a végeredmény is. Nem lesz pár nap múlva borostás. :)

2017. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
50%
ha a labad helyet ket kis vezna palcika van akkor inkabb ne.
2017. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#6: küldtem a kis zöld like-ot :)


#7: Azt hiszem megfogadom a tanácsodat és leszedem teljesen, remélem úgy még jobban fog kinézni. Jó ötlet a gyanta, főleg mert hosszabb ideig lesz sima a bőröm. Milyen gyantát javasolsz, kozmetikát vagy boltit (ajánlott márka)? Te is fiú vagy vagy lány?


#9: ha nem is pálcika, de vékonyabb, mások szerint formailag jó lábaim vannak :)

2017. máj. 17. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!