Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy srác borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Combot simára, lábszárat 1/2 centisre trimmelve

2017. máj. 17. 07:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
nekem nagyon nem jön be, sőt
2017. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

#8 vagyok:


Fiú vagyok, és én is végigpróbáltam mindent. Ezért javaslom neked is a gyantát. :)

Elsőre, ha még nem gyantáztál, menj el kozmetikushoz, és gyantáztasd le magad. Közben lesd el a technikáját, és kérdezősködj nyugodtan. Pl kenés és rántás iránya, stb.


Utána már vehetsz magadnak gyantát, és megcsinálhatod magadnak is. Nem nagy dolog, de jobb ha először kozmetikus csinálja, ne tök gyakorlatlanul ugorj neki, főleg a megerősödött szőrzetnek. Ha rendszeresen gyantázni fogod, meg is fognak gyengülni a szőrszálak, nem lesz olyan sűrű és erős. :) Na meg egyes részeken nem is látod jól mit csinálsz, pl comb hátsó fele, nekem itt barátnőm szokott segíteni benne :) Ha mész gyantáztatni, előtte trimmeld le mindenhol 5-6mm-re.


Ilyen gyantákat vegyél:

[link]


Ezek közül is nekem ezek váltak be:

[link]


[link]


Ilyen lehúzócsíkot:

[link]


Aztán ha neked is bejön a gyantázás, érdemes venni egy melegítőt is hozzá, mert kényelmesebb, mint mikróban vagy meleg vízben melengetni a patront:

[link]

2017. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

05-17 07:46, 60 %:


Nálatok anyád az apád csülkét bekapja? Gratulálok!

2017. máj. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen rendben van, igényes. Sokkal jobb mintha full szor lenne

L

2017. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
az, hogy én nőként nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni, akkor te srácként mi a fityfenéért...?
2017. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15: szeretnék ápoltnak tűnni és szőrtelenül higénikusabbnak érzem magam, a lábaim, amik mások szerint egész jók, sokkal jobban mutatnak rövidnaciban


#köszönöm #14-es

2017. máj. 24. 07:22
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
#15 mert te egy igénytelen proli vagy
2017. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
66%

Mindenkinek ízlés kérdése, hogy mit csinál a lábán lévő szőrzettel.Ha jó mutat "rövid naciban" és higiénikusabban érzed magad akkor persze nincs ezzel gond. Én láttam 1 srácot akinek levolt gyantáztatva a lába és totál nőiesen nézett ki (csillogott és duci lábai voltak) na az gáz volt.


Viszont szerintem senki ne mondja azt egy férfinak, hogy ronda ha szőrös a lába.


Az az ő gondja ha ilyen az ízlése. Ez nem egy akkora tragédia mint az, amikor egy csaj nem gyantáztatja le a bajuszát.

Na az, az igénytelen!


Összefoglalva ellehet azt fogadni ha gyantáztatsz, csak ne nézz úgy ki hátulról mint egy csaj.

2017. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem személy szerint semmi kifogásom az ellen ha egy pasinak szőrös a lába shortban, sőt inkább az a furcsa ha fényes.

Férfiasabb ha szőrös. Aki rendszeresen sportol, megértem ha gyantaztatja.

N

2017. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ha body builder vagy akkor oké, sőt akkor még jobban is néz ki, mert jobban kijönnek a formák.

viszont ha annyira nem izmos a lábad akkor hanyagold, mert nőiesen fog kinézni, plusz amivel nem szoktak számolni az emberek, hogy sokkal világosabbnak, és fényesebbnek fog kinézni a lábad.

szerintem csak trimeld

2017. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!