Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy srác borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Combot simára, lábszárat 1/2 centisre trimmelve

2017. máj. 17. 07:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó!


Én nem vagyok sem body builder, sem nagyon izmos, mégis mióta borotválom, illetve gyantázom, azóta a csajok közül többen is mondták, hogy jobb így csupaszon. Pedig elég fehér bőrű is vagyok, szóval elég világos így, és fénylik is egy kicsit, de mégis jobb így, mint szőrösen. Én is jobban érzem így magam. :)

2017. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

Hát nekem ez már túlzás. Félreértés ne essék, nem szeretem a csupaszőr pasikat sem, szerintem úgy a legjobb, ha a mellkas, hát, hónalj szőrtelen, a kézen és a lábon maradhat a szőr.... meg arcon is kis szakáll, akinek jól áll.

A teljesen szőrtelen pasikat én már nem tartom férfiasnak, pont úgy ahogy egy teljesen rövid, tüsire nyírt hajú nőt sem nőiesnek.

2017. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!