Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durván pattanásos...

Nagyon durván pattanásos vagyok. Az önértékelésem semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem arra vonatkozik a kérdés hogy mit tegyek ellene mert kiprobáltam mindent de nem használ. Az arcom nem olyan vészes viszont a mellkasom teljesen az és a hátam is (főleg fölül) nem hordhatok kivágott folsoket, sot meg a hajamat se foghatom ossze mert akkor megint látszik. Ha a pattanas el is mult ott marad a barna folt es nem mulik el csak egyre tobb es tobb lesz. Arra gondoltam hogy elmegyek mélyhámlasztásra de lehet 18év alatt vagy volt már valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban.

Mit tehetnék hogy jobb legyen az onbecsulesem mert akarhanyszor tukorbe nezek hanyingerem van. Este van hogy orakig sírok meg meg akarok hallni.

Jöhetnek az olyan kommentek hogy nem nagy ugy meg stb... De pedig az tud lenni mert teljesen tonkreteszem mar lassan magam.



2017. máj. 18. 23:06
 1/8 Blondie.W ***** válasza:
48%

Vizsgáltasd ki magad egy orvossal, lehet valamilyen betegség tünete. Mert az nem normális, hogy az egész tested pattanásos. Arcon még elfordul extrém esetben.

Meg olyan sincs, hogy "semmi nem használ". Van de még nem jutottál el odáig.

2017. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Genetikai, nincs bajom már voltam vérvételen...
2017. máj. 18. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
A szervezet kiválaszt számára leterhelő dolgokat . Azt kell kideríteni mik az ártalmas dolgok . Sok nyers lédús termés ,méz , természetes kivonatok sok víz segít .
2017. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikus tanuló vagyok. Szokott jönni egy fiatal lány aki nagyon pattanásos volt. Tini kezeleseket kapot,utána plazma géppel át van mindig fertőtlenitve.Látványos a változás. Nekem is nagyon nagy gyulladt pattanásaim voltak, mesterem néha néha kinyimkod megkezel és utána szintén plazmával átszokott fertőtleniteni. Házi ápolásra is kaptam arctisztítót , nekem nagyon bevalt. Esetleg felkereshetnél egy jó kozmetikust,hátha javulna a helyzet:s Együtt érzek veled. Nekem nagy mélyenhúzodó aknék voltak az arcomon és hátamon is egyarant. Lila foltok maradtak utána. Ezek teljesen elmultak. Folt nem maradt. Egy két heg maradt. Mostmár kezdem visszanyerni az önbizalmam. Sok sikert kívánok neked is! Biztosan van megoldás a te problémadra is. Ne add fel! Kicsit össze szedetlenűl írtam bocsi:ss :)
2017. máj. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Roaccutan kúra, nem ismerek olyat akinél nem hatott.

Persze elég durva gyógyszer, bőrgyógyászok nem mindig írják fel. De ha többszörös krémes, akármis kezelés sem segít akkor jöhet az.

2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyelek meg...írtad, hogy vérvétel már volt. De bőrgyógyász se tud semmit adni rá? Vagy ahogy az egyik kommentelő említette, elmehetnél kozmetikushoz. Ők bíztos tudnak valamit rá adni. Fel a fejjel!
2017. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gyógyszert nem akarok szedni mert kitudja mi lesz.

Köszi mindenkinek. Borgyogyasz mit tudna vele csinalni?

2017. máj. 20. 14:29
 8/8 anonim válasza:

Nekem a bőrgyógyász fogamzásgátlót írt fel rá.

12 éves korom óta nagyon dúrva az arcom, hátam. Egyszer a szemem alatt volt egy akkora, hogy nem láttam tőle.

Meg nagyon fájnak is.

Szóval felírta a fog.gátlót, nagyon sokat javult tőle, de tiszta lila folt mindenem.

És elég furán érzem magam, 15 évesen fogamzásgátlót szedni elég gáz.:/ viszont nem merem abbahagyni, mert félek, hogy újra olyan lesz az arcom..

2017. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!