Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, a bajszomat...

Lány vagyok, a bajszomat gyantázom, de tegnap szóvá tették hogy milyen szőrös az arcom és különösen a fülemnél. Ezzel mit csináljak, elég erős sötét szőrök, szedjem le vagy maradjon?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, elfogadható ez, vagy szedjem le?

2017. máj. 20. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, szedd le.

De azért ne, mert más szóvá tette!!!

Mindig lesz olyan, akinek nem tetszik rajtad valami. Akkor mindent megváltoztatsz?

2017. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van. Ha téged zavar szedd le, de ha csak pihék inkább hagyd.
2017. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát most itt nyilván nem tudjuk, hogy milyen is az a szőr és hogy néz ki, de én férfiként nem tartom vonzónak ha egy embernek - legyen férfi vagy nő - a fülén sötét szőrök vannak.

Vannak országok, ahol ha a férfi fodrászhoz megy, akkor a fodrász egyúttal a fülét is legyantázza (én most speciel a törökökről biztosan tudom, de nem hiszem, hogy csak náluk szokás ez).


Látatlanban konkrétat nem tudok mondani.

2017. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne szedd le azt. Elég bőven az ajkad feletti részt. A végén még gyantáztathatnád az egész arcodat.
2017. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lézerrel vagy ipl-lel el lehet tüntetni ősszel, de amúgy az #1-esnek igaza van
2017. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"annak országok, ahol ha a férfi fodrászhoz megy, akkor a fodrász egyúttal a fülét is legyantázza (én most speciel a törökökről biztosan tudom, de nem hiszem, hogy csak náluk szokás ez). " Magyarországon hajvágóval ill orrszőr-nyíróval csinálják a fodrászok
2017. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd úgy, ahogyan van. Én is szőröseb típus vagyok, sötétbarna szőrszálaim vannak mindenhol, de azért nyilván hosszban, erősségben eltérnek a különböző területeken. A bajszomat én is leszedem, illetve a szemöldökömet is formázom, de ezen kívül máshoz nem nyúlok az arcomon. A fülemnél, a hajam vonalánál nekem is vannak ilyen szőreim, illetve tulajdonképpen mindenhol vannak ilyen kisebb, vékonyabb pihéim, de szerintem ez természetes. Én nem szedném le mert akkor már a pihéim is szembetűnőek lennének és akkor ennyiből már az egész testemet, minden porcikámat szőrteleníthetném...Biztos van olyan, aki ezt meg is teszi és lehetséges, hogy én vagyok a túl lusta, de szerintem az élet ehhez túl rövid:) Maximum, szőkítsd ki, úgy talán kevésbé látszik. 18/l
2017. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!