Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS. Mit kezdjek a hajammal,...

SOS. Mit kezdjek a hajammal, ha se nem hullámos se nem egyenes?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy egy éve úgy gondoltam, hogy nekem egyenes haj kell más nem is jó és örökre imádni fogom. Ezért "végleges hajkiegyenesítést" csináltattam a fodrászommal. Ez azt jelenti, hogy lekente valamivel, 1 órát rajta hagyta a krémet és utána lemosta. A hajam egyenes is volt. De azóta sokszor vágattam és persze nőtt is... Most ott tartok, hogy a hajam kb. 40 centis és ebből olyan 20 "egyenes" a felsőbb része pedig hullámos. Vasalom.

Gondok:

1. Ha esőben megyek ki vagy csak párásabb az idő az arcom körüli rövidebb tincsek behullámosodnak és rettenetesen néz ki, hogy elől pár tincs hullámos a többi meg egyenes.


2. Gondoltam arra, hogy hagyom hullámosra, de amikor megszárítom az alja "egyenes" és hülyén néz ki. Az egyenest nem úgy kell érteni, hogy szögegyenes, hanem hogy viszonylag az, olyan mintha kócos lennék, a hajam végei meg kunkorodnak kifelé. Egyszóval szar.


3. Arra gondoltam, hogy bedaueroltatom, mert már képtelen vagyok elviselni, hogy össze-vissza áll és állandóan vasalnom kell. De egyrészt félek, hogy nem áll jól a hullámos haj másrészt nagyon sok hajam van és attól tartok, hogy olyan lesz mint valami oroszlánsörény, azt meg nem akarom.


Mit tennétek a helyemben? Nyáron ugye nem esik az eső de a strandon is ugyan ez a baj... Már nagyon nincs kedvem vasalgatni.

Vágatni nem akarok. Hosszúkás az arcom és rettenetes lenne hozzá a rövid haj, főleg hullámosan.


2010. máj. 16. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyáron is esik az eső! :-) Menj el a fodrászodhoz aztán kérd meg, hogy ajánljon neked valamit, vagy beszéljetek meg valamit közösbe.
2010. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!