Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha nem is egyenes de nem is szép göndör és nem is szép hullámos hanem úgy áll ahogy akar, de a vasalástól pedig már alig akar nőni és töredezik?

Figyelt kérdés

sok ideje vasalom és ha csak megszárítom mintha egy szénaboglya állna a fejemen :D

használok hajvégápolót is de semmi extra, szedtem haj és köröm erősítőt az se használt különösebben

hajszárítóval pedig nemlehet úgy egyenesre szárítani hogy a vége ne álljon kifelé vagy befelé és ezt nem bírom elviselni ezért is vasalom.


2010. nov. 9. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
diffuzor
2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lesz szép hullámos se göndör tőle, viszont úgy eláll össze-vissza a hajam mintha megrázott volna az áram :D
2010. nov. 10. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ápold természetesen a hajadat, kerüld a sok szintetikus, veszélyes szemetet.

Házi tojássampon : http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys


Van két természetes hajrögzítő receptem. Egyiktől sem lesz kemény, vagy ragacsos a haj.

Citromlakk:

50 ml vízbe 4 evőkanál frissen facsart citromlét teszek, és addig főzöm, míg a víz fele elfő. (kb 10 perc). miután kihűlt szórófejes flakonba öntöm. lehet hozzá néhány csepp illóolajat is adni. hűtőben kb egy hétig eláll.


Lenmag zselé:

1 - 2 dl vízben néhány percig főzök 1 - 2 ek lenmagot, amíg zselésedni kezd, leszűröm, és kész is. lehet bele tenni illóolajat.

2010. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igyekszem kipróbálni :)
2010. nov. 12. 16:56
 5/7 anonim válasza:
ha kipróbáltad szólj hogy használt-e, én is kb. ezzel küzdök :D
2010. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
együttérzek, nekem is pont ilyen a hajam, azért nem is száritom hajszaritóval, de a hajvasalotól nekem se nő. mostanaba csak hagyom, álljon ahogy akar, ha nagyon rossz felcsattolom vagy bekotom, esetleg elol kiegyenesitem de inkább hagyom, hadd nőjjön.
2010. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha kipróbáltad szólj hogy használt-e, én is kb. ezzel küzdök :D --> nemrég egy fodrász ajánlott nekem egy tojásos hajpakolást.. hát nem mondom hogy fúde meggyőzött úgyhogy azthiszem inkább maradok a jóillatú samponoknál.. :D
2010. nov. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!