Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hullámos...

Mit csináljak a hullámos (göndör) hajammal? Levágassam?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a hajam pont olyan göndör, amivel semmit nem lehet kezdeni, a tövénél szinte egyenes, de a vége már csigásodik. Kb. derékig ér, fekete. Egy ideig egyenesítettem, de már az sem tetszik, mert szálkás, szöszös tőle. Jobb híján, állandóan felkötve, feltűzve hordom, amit már nagyon utálok. Szeretnék valami jó frizurát, gondoltam, rá, hogy levágatom totál kicsire, de félek tőle, mert egyrészt mindig hosszú volt a hajam, másrészt, mi van, ha röviden is begöndörödik a vége? Ha neked is ilyen a hajad, légyszi segíts!!

Ez a frizu nagyon tetszik:

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 22. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok!

Attól áll most így a hajad,mert mindig vasaltad.Mostanság nekem is ilyen,mert suli elején vasaltam,amíg nyáron hozzá sem nyúltam a vasalóhoz.Használj direkt göndör hajra való sampont,az segített nekem is.

Ilyen rövidre és semmiképp sem vágatnám...ha göndör a hajad,akkor szerintem ilyen röviden is göndör lesz,csak épp úgy fog állni mint egy bohócnak.Én nem folyamodnék ilyen drasztikus lépéshez.Nézegess a neten videókat,hogy hogy lehet feltűzni a hajad, én is ezzel bűvölöm el az osztálytársakat ;]

2010. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahh igen! :( Én is tudtam, hogy ez a frizu nem nekem való, de gondoltam, hátha valaki volt olyan bátor és hasonlót vágatott! És persze megossza velem a tapasztalatait. Csak azért gondoltam erre a hajra, mert nekem csak a vége göndör, de ha levágatom, akkor az lesz a vége...

Azt hiszem bele kell nyugodnom, hogy ilyen a séróm. :(

2010. nov. 22. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lehet , a hosszú göndör hajad :) Ne vágasd le ;)
2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!