Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legegyszerűbb és...

Melyik a legegyszerűbb és leginkább fájdalom mentes otthoni szőrtelenítési módszer?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy fiú vagyok de a borotva nem vált be egyáltalán. Csak az arcomon, de nem is ott zavar leginkább a szőrzet, hanem a felső testemen elől-hátul. Próbáltam a hideg gyantát, de túlságosan fájt. A meleg gyantát még nem próbáltam. Volt egy epilátorom, valami braun amit 5ezer Ft-ért vettem, de annyira fájt hogy azt sem tudtam használni, így az unokatestvéremnek ajándékoztam. Az interneten olvastam ilyeneket, hogy:

- jégakkus epilátor

- víz alatt használható epilátor

- epilátor amin 2 fokozat van és masszírozó fejek

Ezekről eltudná mesélni valaki a tapasztalatait? Valóban kevésbé fájdalmas velük az epilálás? Akárhogy nézem az epilátor érné meg a legjobban, de csak akkor hogyha valóban kevésbé fáj mint a többi.. 20ezer Ft-ot szánnék rá maximum, de azt is csak akkor ha garantáltan megoldódik vele ez a probléma és persze nem fáj annyira.

Segítsetek hölgyeim!! :D



2017. máj. 21. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egy kozmetikushoz, nincs ebben semmi szégyelnivaló, és majd ő legyantázza.

Tartósabb is lesz az eredmény meg ért is hozzá. ;-) (neki ez tök természetes, naponta csinálja)

2017. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus 3 hetente kb 15-20 perc alatt megcsinálja, mifelénk ez kb 1500 forint

Vagy ipl ill lézer, ami drágább, de évekre vagy véglwgesen megoldja

2017. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is kozmetikusra, de szerintem egyszerűbb ha megtudom oldani itthon magamnak, bármikor. Az epilátorokról amiket felsoroltam tudnátok véleményeket/tapasztalatokat írni?
2017. máj. 21. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs lényegi különbség az epilátorokban, ha nem bírtad az egyiket, a többit se fogod

Nem mellesleg a hátadat sose fogod tudni magadnak epilálni, az epilátort 90 fokban kell tartani, ha nem, akkor csak széttèpkedi a szőröket, ami fájdalmas, emellett max egy hét múlva szőrös leszel ill begyulladnak és bőröd alá nőnek a szálak

2017. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!