Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj hajra?! Hogyan...

Ricinusolaj hajra?! Hogyan érdemes használni?

Figyelt kérdés

Nagyon dús hajam van, viszont szálkás a vége a festésnek köszönhetően. Vettem a dm-ben a legolcsóbb fajta ricinus olajból, ott a nő azt mondta, hogy hajmosás előtt vigyek fel a hajtöveimtől végig a fejemre, egy órát hagyjam legalább magamon zuhanysapival, vagy valamivel lefedve a búrámat.


most így tettem, itt van a fejemen.

elég ragacsosnak hatott így elsőre, szóval olyanokhoz szól a kérdés, akik már ismerik ezt.

1. jól használom, tényleg így kell?

2. más opció nincs (a megivást kihagynám)

3. hajszínezőkre hogyan hat?(szőkített középbarna hajam van, most kék színező van benne)


vagy ha valami tippetek van még, akkor nyugodtan osszátok meg velem!


köszi előre is!


2017. máj. 23. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem azert, hogy beoltsalak sot semmi rosszakaras, csak tele van az internet azzal, hogy kell hasznalni a ricinus olajat.

Namindegy1

Tulajdonkeppen inni ne idd meg mert regen hashajtokent hasznaltak.

En ugy hasznaltam, hogy lefekves elott a hajvegeimre kentem es kevesebbet a fejboromre, nem sokat segitett rajta, es azota undorodom tole, a budos szagatol es a ragacsos erzestol.

En egesz ejjel magamon hagytam es reggel mostam csak le. Tobbszor mosd at a hajad mert nehez kimosni es budos maradhat.


En meg hasznaltam hajpakolassal is osszekeverve enyhitve azt a budos szagot es a ragacsos erzetet.


En helyette inkabb a kokuszolajat hasznalnam, mert annak finom az illata es konnyed.:) Az nagyon jo festett roncsolodott hajra, a ricinus inkabb a hajnovekedest segiti es minimalisan apol.

2017. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, a hashajtó hatását ismertem, ezért mondtam, hogy kilőve.

inkább emberek tapasztalataira építenék, mint a femina.hu-s cikkekre, bocsi :D

a kókuszolaj jó lehet. kókuszzsír van itthon. :D

2017. máj. 23. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mindenképpen hígítva alkalmaznám, mert nekem is nagyon nehéz volt kimosni. Én általában felverek egy tojást (hajhosszúságtól függően), és ahhoz adok ricinusolajat, vagy kókuszolajat, jó még az olívaolaj is, meg egy kis mézet.

Így már jóval kevésbé sűrű + a tojás is nagyon jót tesz a hajjal. (:

2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú köszike, a tojás az jó ötletnek hangzik! ha olvasod ezt, akkor pm-be vagy akár ide leírod,hogy csak a fehérjét vagy mehet a sárgája is? :D köszi!!
2017. máj. 31. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!