Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a ricinus olajról? Hogy érdemes használni és kb. mennyi az ára?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz és hamar töredezik a hajam, emiatt mindig vissza kell vágatnom. Az egyik barátnőm ajánlotta a ricinus olajat, de nem tudom mennyire hatásos.

2015. jan. 11. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajra 100%-os argán olaj való, 3 cseppet szétkensz a hajvégeiden és nem fog töredezni. A ricinus nem jó hajra, csak olajozza, nem ápolja.
2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hatásos hajvégápoló olajat akarsz, akkor argánolajat vegyél, a ricinus semmit nem ér. Lehet, hogy olcsó, mert 1 deci kb. 400 Ft, de semmi hatása nincs. Hajnövesztő meg pláne nem, de alap, hogy olajat nem kenünk hajtőre, mert túlzott zsírosodást és hajhullást okoz.

Az argánolajból elég egyszerre 3-4 csepp, ezt el kell oszlatni a hajvégeken. Egyszerre talán drágának tűnik, de megéri, mert NAGYON sokáig elég és az tényleg védi a hajat, nem fog töredezni, kevésbé fog kopni a vége, így hamarabb lesz hosszú.

2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Argánolajat ajánlom, Amerikában még a kókuszolajat dícsérik agyba-főbe és nem is drága ahogy néztem, sparban 1500Ft-ért láttam kb literes kiszerelésben (bár nem tudtam megnézni teljesen természetes-e...)
2015. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!