Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A himalaya herbals krém jó...

A himalaya herbals krém jó pattanásos arcra? Alkalmazása során mennyi idő múlva lesz látható változás? És ez a változás milyen szintű? -ha van-

Figyelt kérdés
Elnézést, ha értelmetlenül fogalmaztam, a fogalmazás sajnos nem az erősségem, pláne nem este.

2017. máj. 24. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezernyi fele himalaya herbals krem van. Van olyan, ami pattanasos borre is jo. A tobbi kerdesre nem lehet valszolni, ember- es borfuggo.
2017. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? Konkrét terméket írj. Az hogy mennyit segít az meg a többi terméktől is függ amit használsz
2017. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt elfelejtettem leírni.


Erről lenne szó:

[link]

2017. máj. 25. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de elég sok benne az illatanyag ami irritálhatja a problémás bőrt. A pattanásokon viszont a hidratáló nem sokat javít önmagában, persze fontos h mindig hidratálj, de a lemosó és a tonik ami a legfontosabb. Abból milyet használsz?
2017. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Himalayabol a neem kivonatos termekeket vedd pattanasos borre, nekem nagyon bevalt
2017. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam tonikot használni, szappanos vízzel szoktam mosni az arcom. :)


Utolsó, köszönöm, majd utánanézek annak is :))

2017. máj. 27. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a krém sajnos csak rontott a helyzeten amikor használtam.
2017. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!