Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 1 alkalom szoláriumozás...

Heti 1 alkalom szoláriumozás elég lehet ahhoz hogy legyen egy kis színem?

Figyelt kérdés
Viszonylag világos a bőröm, múlthéten voltam 8 percet és szerencsére nem pirultam meg, igazából még 2-3 alkalmat szeretnék menni (10 perc körül), utána már úgy is lesz alkalom napozgatni. Szerintetek 1 hónap alatt látható már némi barnulás?
2017. máj. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég heti 1, szóval neked is simán elég lehet. Ki kell próbálni.
2017. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre mész, mondjuk csoki szoliba, akkor már 1-2 alkalom is meglátszik. Nekem alapból nagyon fehér a bőröm, első alkalommal 6percre mertem befeküdni és már az is meglátszott. Most hetente-kéthetente megyek 10 percre és szép barna vagyok.
2017. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múlt hétvégén voltam 8 percet, illetve ma bementem egy 10 percre ami sok is volt, mert szépen megpirultam tőle, most egy darabig biztos nem megyek. :D
2017. máj. 26. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én heti egyszer járok, nekem egy hónap után már szép színem volt, bár én az első 2-3 alkalommal 6 percre mentem, aztán alkalmanként 1 percet emeltem.
2017. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En direkt megkerdeztem a szolariumost, hogy mennyit ajanl az en esetemben, azt mondta hogy szerinte nyugodtan mehetek 8 percre. Mondjuk a +2 perc egy kicsit sok volt, igaz a csovek is most voltak cserelve.
2017. máj. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!