Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek szép (szebb)...

Hogyan legyek szép (szebb) smink nélkül?

Figyelt kérdés
Régebben sminkeltem a szemem, szerettem, sokat számított. Az ok amiért nem tudok sminkelni az, hogy allergiás lettem rá. Semmit nem tudok elviselni, mert konkrétan rosszul erzem magam, irritál. Próbáltam már natúr termeket is, de azoknál is jelentkezik a reakció. Plusz elég stresszelős vagyok, ami szinten nyomot hagy az arcomon. Amikor tükörbe nézek, olyan mint ha 3 napja nem aludtam volna.

2017. máj. 27. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a kinézeted már lehet a régi sminkelés eredménye.
2017. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg a szemem sminkeltem, az arcom nem annyira és nem is a legolcsóbb termékeket használtam, bár a drágák is ugyanúgy tele vannak nehézfémekkel. Minden este lemostam a sminket. Amúgy a bőröm nem csúnya, rendszeresen ápolom.
2017. máj. 27. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

ha az arcodat szeretnéd:

Hámlasztó kezelés: kisimítja a bőröd egyetlenségét, foltokat elhalványitja, faggyútermelést csökkenti, kitisztija a bőrödet is.

Barnulj le is! :)

2017. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Liliom1402 válasza:
95%

Szia! :)

Én elsőnek egy mézes-joghurtos pakolást ajánlanék amitöl nagyon üde lesz a bőr(ezt olyan 2 hetente-havonta)

Napi használatra rózsavizet használj,ettől kisimul az arcod és élettel teli lesz.

Most jön a szem: ha van a karikákkal gondod akkor esténként kókuszolajat kenj a szemed alá mint egy szemkörnyék ápolót.A szempillákat valamennyire növeszthetet és dúsithatod ricinus olajjal(ehhez türelem kell,nem fog rögtön hatni) és még szerintem a szempillagöndöritő is hasznos ezzel egy picit megemeled a pilláidat és nyitottabb lesz a tekinteted!

ja és arcradirként olivaolaj/kókuszolaj cukorral.

Igy hirtelen ennyi jutott eszembe.:)

2017. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, néhány alapanyag van is a konyhámban:).

Hámlasztóból melyik márkát ajánljátok?

2017. máj. 28. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
No mekeup makeupot dobj fel,ami alapozo vagy bb krem,korrektor szem ala és pattikra,szempilla spiral,ajakapolo,szemoldok kiigazitas és kész is.
2020. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!