Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez már visszafordíthatatlan?...

Ez már visszafordíthatatlan? Tönkretettem magam!?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és ostoba fejjel 14 éves korom körül elkezdtem borotválni az állam és a "bajuszom". Barna az eredeti hajszínem így a szőr is sötét az arcomon plusz mindenhol máshol is.. Sajnos több helyen is elég erős és a borotvától még erősebb lett.. Az arcomon nem volt vészes, de látott és az akkori barátom egyszer gúnyosan viccelődve megjegyezte ezt. Onnantól kezdve kezdtem el borotválni és akkor még nem tudtam mennyire ártalmas ez.. Mit ne mondjak a szám fölött és az államon rettentően erős, fekete szőr nő. Egyszerűen mindennap a sírógörcs kerülget, mert hiába kiszedem szemöldökcsipesszel pluszba le kell borotválni, hogy valamilyen szinten ne látszódjon.. Így is mindig bújok a felsők/sálak mögé. Párkapcsolatról, nyaralásokról nem is álmodom, mert emiatt nem tudok feloldódni plusz mindennap borotválkozni enyhén szólva gáz.. És így is látszik a helye ha leborotválom plusz 1 vagy fél nap alatt elkezd nőni. Teljesen be vagyok fordulva emiatt már és nem tudom mit tegyek! Gyantával még nem próbálkoztam és epillátorral sem. Gyantáztatni nem merek elmenni a kozmetikushoz mert ez nagyon égő, magamnak pedig még nem tudtam megcsinálni. Már csak a végleges szőrtelenítés segíthet? Vagy az se?! :( Ráadásul az rengeteg pénz.. Tönkreteszi az életem! :'( Tudom hülye voltam, de ezen már nem tudok változtatni. Adjatok tanácsot! :(


Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. máj. 17. 17:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*látszott (látott helyett)
2010. máj. 17. 17:51
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Jajj, nehogy már elkeseredj! Márpedig igenis a gyanta vagy az epilátor a legjobb megoldás. Ha szégyellsz elmenni kozmetikushoz, menj egy másik városba, olyan kozmetikushoz, aki úgysem ismer. Gondold át, hogy így akarod folytatni az életed, vagy inkább kibírsz egy párperces műveletet, amiben semmi kínos nincs, és végre felszabadulhatsz. Ha ezt nem akarod, vegyél egy epilátort, és szedd ki vele! Kicsit fájdalmas, de túl lehet élni:)

2010. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
sztem várd meg amíg kicsit megnő, aztán menj el és gyantáztasd le. :)
2010. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én biztos összespórolnám a lóvét egy véglegesre.
2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia. Végleges szőrtelenítés/szőkítés/gyantázás? Ezeket próbáld meg, de NE borotváld. Ha nem borotválod, hanem gyantázod, akkor szerintem gyengülni fog a szőr. A végleges szőrtelenítés sem olyan vészes, itt egy oldal, ahol tudsz nézelődni. Egy tizesből megvan. Remélem segítettem.


Ja, és itt az oldal:

[link]


18/L

2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok! :) Az epillátort ki akarom próbálni, csak félek nálam az se lesz hatásos, mivel ha csipesszel kiszedem az is tövestől tépi ki, nem? Mert nekem akkor is kinő 1-2 nap alatt.. Félek az epillátorral is ez lenne. :(
2010. máj. 17. 17:55
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia. Igen ebben igazad van, a csipesz tövestől kiszedi, ezért is lepődtem meg, ezek szerint megerősödött nagyon a szőr ott. Sajnálom :( Egy hülye fiú beszólása miatt így elrontani szinte egy életre az arcod. Nem éri meg
2010. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen ez a legrosszabb.. egy életre.. :(
2010. máj. 17. 18:07
 9/21 anonim ***** válasza:

szia!

hát igen nem vagy vmi eszes hoyg borotváltad,de tudod mit még tök fiatal vagy n keseredj el,bátran emnj el kozmihoz,nem fog kinevetni meg iylenek.nagyon kedvesek és segítőkészek kérj tőle tanácsot,és soha ne boortv áld az arcodat.epilátortól szerintem csúnya lenne ,ha rednszeresen jársz ki fog ritkulni,sőt azt is el tudom képzelni hogy te magad szedd otthon már vannak iylen arcra való gyanták a dm rossmann polcain.

2010. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szia! Ezen én is meglepődtem, hogy fél-egy nap alatt kinő neked, amikor másnak 1 hétig is bírja. Nem lehet, hogy nem téped ki tövestül hanem csak elszakítod a szőrszálat? Mert nekem epilátorral volt ez, hogy rosszul használtam és félbetépte a szőrt és tök hamar visszanőtt. Egyébként tényleg ne szégyellj vele elmenni kozmetikushoz, nem fog kinevetni, hiszen egy csomó nő jár bajuszgyantára, úgyhogy nyugodtan menj el szerintem ha nem tudod otthon megcsinálni. Szépen megcsinálják neked hidd el nem leszel ilyen elkeseredett. :)
2010. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!