Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dm-ben vagy a Rossmannban...

A dm-ben vagy a Rossmannban lehet kapni folyékony panthenolt? (Kép lent. ) Ha ezeken a helyeken nem lehet kapni, akkor hol?

Figyelt kérdés

[link]


Valami hasonló kiszerelésűre gondolok, tehát nem a spray csomagolásban.


Egyelőre boltban keresem, webshopban sok helyen láttam, de most inkább fizikai üzletben akarom megvenni.



2017. máj. 30. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Úú ez engem is érdekel. Én a habot szoktam belefújni a kókusz ricinus kombómba de ez praktikusabb lenne.
2017. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a közeledben lévő bioboltban vagy gyógyszertárban próbálkozz. Nálunk mindösszesen 3 biobolt van (kisváros), de mindegyikben kapni.
2017. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már hívtam a gyógyszertárakat és a bioboltokat a környéken, eddig mindegyikben csak a spray formájú volt, ha volt egyáltalán. (Hirtelen azt sem tudták, hogy mi az a panthenol... még gyógyszertárakban sem...)
2017. máj. 30. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez esetben lehet marad a netes rendelés. Nálunk az egyik biobolt egészen picike, de hihetetlen árukészlete van, arról nem is beszélve, hogy szinte bármit beszereznek rendelésre pár nap alatt és nincs plusz költsége a termék alap árán kívül. Merre laksz? Úgy lehet könnyebb volna segíteni :D
2017. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon figyelmes vagy, köszi.


(Veszprém megye.)


Lehet, hogy valami webshopból lesz végül megrendelve.


Biztosan a környéken is beszerezné(k) a bioboltos(ok), csak telefonon keresztül nem akartam magyarázni, hogy mire gondolok, amúgy meg nem nagyon voltak képben.

2017. máj. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!