Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A háromlépcsős arctisztítást...

A háromlépcsős arctisztítást naponta kétszer is el kell végezni? Vagy csak lefekvés előtt, és reggel pedig sima vízzel arcot mosni? Illetve fordítva? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel és este is 3 lépés. Bár én más tisztítót, krémet használok, mint reggel, de a 3 lépés megvan.
2017. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a 3 lépcsős arctisztítás?
2017. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arclemosó - tonik - krém :)
2017. máj. 31. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Így már értem a kérdést.

Nekem a kozmetikusom azt javasolta hogy reggel és este is kell arcot tisztítani. Reggel az éjszakai méreganyagokat kell letisztítani este meg az egész napos szennyeződést. Nekem száraz a bőröm így először arctejjel tisztítom meg utána tonik , majd szemránckrém mert harminchoz közeledek , majd nappali krém. Este ugyanez csak éjszakai. Volt mikor még szérumoztam is. Most az már nem kell. A vízzel való tisztítás nem az igazi utána is tiszta kosz a vattakorong. Próbáld ki. Szóval azért nem értettem a háromlépcsős tisztítás mertvlátod nekem nem három lépcsős.

2017. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 lépés akkor is 3, ha 8 krémet kensz az arcodra.


PL. a hidratáló lépés állhat annyiból, amennyit nem sajnálsz a fejedre kenni. Én pl kenek fel olajat, szérumot, szemkrémet, hidratálót. Ez a 3. lépés.

2017. jún. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!