Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítsetenétek? Rövid hajat...

Segítsetenétek? Rövid hajat akarok, de hullámos a hajam és összeugrana (begöndörödne), és nem szépen göndörödik. Vasalni sem szeretném minden nap mert akkor csak tönkre teszem. Valaki segítene benne?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig elég hülyén fogsz kinézni ha nem lövöd be a rövid hajad. Azt mégjobban kell vasalni formázni hogy nézz ki valahogx. Rengeteg olyan nőt ismerek akinek hullámos a haja és levágatta rövidre. Többen csak fodrászhoz járnak hetente mert ő beszárítja és normálisan nézki. Aki meg nem jár mindenhéten úgyszokott kinézni mint egy ázott csirke. Úgy számolj vele hohy ha rövud hajad lesz sokat fogod vasalni. Vagy csináltatsz magadnak egy keratinos hajegyenesítést amit 3 hónapig jó.
2017. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezen nem lehet segíteni.

Nekem is ilyen. Maradok a hosszúnál, ezzel nincs gond. Mert vasalgatni én sem akarom, úgyhogy lemondok a rövid hajról.

2017. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

30 évvel ezelőtt meg a sütővassal tették tönkre a hajukat a nők, mert rövid göndör frizurát akartak. :-D

Ha nem küzdsz a hajaddal, hagyod a levegőn magától száradni, szépen fog göndörödni.

2017. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: ez sajnos nem így van. Az enyém is nedvesen szép hullámos. De ahogy megszárad, nagyon csúnya lesz, össze-vissza áll, se nem egyenes, se nem hullámos.
2017. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Vágási hiba, ha nem áll rendesen, keress egy rendes fodrászt.
2017. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vágási hiba?!? szerinted a fodrász tudja hogy épp merre van kedve a hajamnak göndörödni. Nem

egyenletes göndörségről beszélünk mint pl az afro haj vagy dauerolt haj hanem az összevissza hullámosról nekem is ilyen "paraszthullámos" a hajam elől egyenes de van a közepén két nagy hullám hátul pedig a lapockámig hullámos alatta egyenes. Ilyen össze vissza hajat nem lehet úgy vgni hogy jol áljon. Két opció van keratinos egyenesítés vagy dauer vagy nem vágatod le.

2017. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia a göndör hajra nagyon jo a keratinos egyenesítő kezelés amit fodrásznál tudsz kérni. Nekem is az volt es nekem nagyon sokáig egyenes maradt a hajam tole. Nem roncsol meg semmi:)) remelem tudtam segiteni
2017. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!