Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyári párás időtől szárad és...

Nyári párás időtől szárad és göndörödik a hajam. Kezelhetetlen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hűvösebb időben elég volt heti egyszer is kivasalni és szép sima, hidratált, egészséges kinézetű volt.Ahogy beállt a nyári meleg, naponta többször is vasalhatom, de hiába, mert kirúgja és újra begöndörödik.De nem szépen, hanem össze-vissza kócosan.Ráadásul spröd, kellemetlen tapintása van, mintha ki lenne száradva.Hajbalzsamot, hővédőt használok.Rendeltem hajsimító szérumot.Mit tehetnék még, hogy újra normálisan nézzen ki? Nem tetszik a göndör, megőrülök tőle! :( Szezámolajra gondoltam mg.Bár azt őszülés ellen akarom (megelőzésre).Bármilyen tanácsnak örülnék.
2017. jún. 1. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Syoss Keratin Heat vált be. Egy hővédőről van szó, rá van írva, hogy a szélsőséges időjárás miatt megviselt hajra ajánlják. Szerintem jó kis termék. Gondold el a dús, erős szálú, alapból göndör hajamat. Hajvasaló nélkül botrányos. Ez a kis termék most megoldás nekem, és ha már nem lesz megbolondulok. :D

Hajolajat használsz? A Gliss Kur szalmaszerű hajra való termékei is jók voltak, de meguntam az illatát.

2017. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Na ez jól hangzik!Esetleg valami jó hajlakkot nem tudsz? Vagy az csak fokoznà a problémàt? Nekem vékony szàlú,hosszú hajam van. Hajolajat nem merek hasznàlni mert amúgy is hamar zsirosodik.A glisskur termekeket szeretem.De szalmàs hajra valót még nem làttam.Na az pont jó lesz szerintem kiprobalnàm.
2017. jún. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!