Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi annak a terméknek a neve,...

Mi annak a terméknek a neve, ami nagyon gyorsan, akár egy éjszaka alatt leszáírtja a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Talán valami alkoholos készítmény lehet, szerintem gyógyszertárban lehet kapni. Valhol itt olvastam róla korábban, de most nem találom:S nem a Zineryt, annál erősebb szerintem. Vagy ha valaki valami más megoldást vagy akármit tud ilyen problémára, várom a választ:)
2010. máj. 18. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az Aknesol vált be, egy-két nap alatt leszárít minden patit, csak szörnyen büdi, de gondolom úgysem parfüm helyett használod :)

gyógyszertárban és illatszerboltokban is kapható.

2010. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem a Clean&Clear márkának van olyan, ami 4 óra latt eltünteti a pattikat, régebben reklámozták:)

egyébként pattis arcra a legjobb a szalicilsav vagy a szaliclsavtartalmú tonik, pl. Garnier Pure Active v csak a sima gyógyszertári szalicilsav:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Garnier Pure Acive hűsítő golyós kezelés is:)

ez lemaradt:)

2010. máj. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pati x) geccó...
2010. máj. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arcszesz
2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy leginkább a hátamra kellene, mert midnjárt itt a bikiniszezon. /vagy nem ilyen időben-.-/ de a lényeg, h elég siralmas a hátam.. és strandra esőben is kimegyek, nem érdekel, nehogy már nyáron ne strandoljak:| amúgy. bírom én is ezeket a becézéseket..:D
2010. máj. 19. 00:05
 7/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló! milyen árban van amit te mondtál kb?
2010. máj. 19. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!